Benelux & Paris Turu
499 Euro
Pegasus Havayolları ile BRÜKSEL (1) - BRUGGE - PARİS (3) - METZ LÜKSEMBURG (1) - KÖLN - AMSTERDAM (2)

BENELUX & PARİS (Maxi)

BRÜKSEL (1) - BRUGGE - PARİS (3) - METZ

LÜKSEMBURG (1) – KÖLN -  AMSTERDAM (2)

Pegasus Hava Yolları ile İzmir' den Direk Uçuş ile... 7 gece 8 gün..

27 Nisan & 18  Mayıs & 15, 22, 29 Haziran & 20 Temmuz &  
    21 ,28 Auğustos & 04, 28 Eylül & 19 Ekim 2018

GRAND HOLLAND VE AMSTERDAM KANAL TURU DAHİL

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR !

1.Gün  İZMİR – AMSTERDAM - BRÜKSEL ( GRAND HOLLAND TURU)
Adnan Menderes Havalimanı, Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından Pegasus Havayolları PC 5297 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.10’da Amsterdam’a hareket. (Pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir) Yerel saat ile 12.00’da Amsterdam’a varış ve havalimanında bekleyen özel otobüsümüz ile Grand Holland turu için Lahey’e hareket. Lahey turumuzda ise; Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Delft 16. ve 17. yy mimari yapısıyla ve kanallarıyla ünlü Markt meydanını ve çinisiyle ünlü Delft şehrinde gördükten sonra Rotterdam’a hareket . Modern mimarisi , küp şeklindeki evleri, Erasmus köprüsü ve limanlarıyla ünlü olan şehiri panaromik olarak gördükten sonra Brüksele hareket.Tur bitiminde otele transfer.

2. Gün  BRÜKSEL – BRUGGE – PARİS
Kahvaltının ardından Brüksel şehir merkesine hareket. Panoramik Brüksel şehir turumuzda  Kraliyet Sarayı , Grand Place, Borsa Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası  Brugge’e hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Daha sonra Paris’e hareket. Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.

3. Gün  PARİS
Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu (35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (130 Euro) turu. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer.

4. Gün  PARİS
Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneyland çift park (130 Euro) veya Louvre ve Versailles turu. (150 Euro). Tur bitiminde otele transfer.

Disneyland turumuzda;  Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.

5. Gün  PARİS - METZ - LÜKSEMBURG
Kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Tur sonrası Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Remich & Schengen turu ( 25 €)  burada Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden Remich'i  ve  Schengen ‘i görüyoruz. Buradan bir dakikada 3 ülkeyi katedeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Tur bitiminde otele transfer

6. Gün  LÜKSEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM
Kahvaltının ardından Köln’e hareket ve varışımızı takiben panoramik şehir turu. Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Amsterdam’a hareket ve varışımızı takiben panoramik şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.

7. Gün  AMSTERDAM
Kahvaltının ardından Amsterdam Kanal turu ve serbest zaman . Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Kırmızı Fener sokağı turu. (75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket ve alışveriş için serbest zaman. Akşam rehber eşilğinde kırmızı fener sokağını ziyaret ediyoruz.Tur bitimi otelinize transfer.

8. Gün  AMSTERDAM –  İZMİR
Kahvaltının ardından rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer.  Pegasus hava yollarının PC 5298 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.50’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na hareket ve Türkiye saati ile 17.10’da varış. Turumuzun  sonu. Bir başka Kaçamak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere..

 

3* & 4*  Oteller

(Şehir Dışı)

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

27 Nisan , 18 Mayıs ,19 Ekim 2018

     499 Euro

210 Euro

449 Euro

150 Euro

22 , 29 Haziran, 28 Eylül  2018

549 Euro

230 Euro

499 Euro

150 Euro

20 Temmuz , 28 Auğustos  2018

579 Euro

230 Euro

529 Euro

150 Euro

15 Haziran , 4 Eylül  , 21  Auğustos 2018

599 Euro

250 Euro

499 Euro

150 Euro

 

Avantajlı ekstra geziler: Remich & Schengen turu (25 Euro) + Paris by night (35 Euro)  + Marken & Volendam & kırmızı fener sokağı  (75 Euro) + Paris İkonları (80 Euro)  = 215 Euro yerine 150 Euro

Avantajlı ekstra geziler: Remich & Schengen turu (25 Euro) + Paris by night (35 Euro)  + Marken & Volendam & kırmızı fener sokağı  (75 Euro) + Paris İkonları (80 Euro) + Disneyland (130 Euro) = 345 Euro yerine 250 Euro

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir. 0-02 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

Havalimanı vergileri

- Pegasus Havayolları ile İzmir (ADB) – Amsterdam (AMS) – Amsterdam (AMS) - İzmir (ADB) parkurunda uçak bileti

- 3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar

- Alan/otel/alan transferleri

- Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri. 

- Amsterdam, Brüksel, Paris, Brugge, Metz, Köln, Lüksemburg’da panoramik şehir turları

- Grand Holland ve Amsterdam kanal turu

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri  Otel vergileri  

- Turist Şehir vergileri

- TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO)

- Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli

- Müze ve ören yerleri girişleri

- Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)