Barselona Turu
579 Euro
THY ile İzmir' den Direk Uçuş Farkıyla..

BARSELONA TURU

GİRONA – FİGUERES - SALVADOR DALİ MÜZESİ

ANDORRA - COSTA BRAVA - PARK GUELL-GOTİK MAHALLE

LA ROCA OUTLET - FLAMENKO GECESİ

18 Haziran, 02, 16, 30 Temmuz,  13, 27 Ağustos, 10 Eylül

İZMİR'DEN İZMİR'E TÜRK HAVA YOLLARI İLE

BARSELONA GİDİŞ, BARSELONA DÖNÜŞ DİREKT UÇUŞ FARKIYLA!!..

1. Gün: Pazartesi: İZMİR – BARSELONA

Pazar akşamı 23:45' te İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali' nde buluşuyor ve check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI' na ait, TK3023 sefer sayılı, 180 kişilik A321 tipi uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 02:15' de Barselona' ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik uçuşumuzun ardından varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak yapılacak rehberlerimiz eşliğinde panoramik Barselona şehir turumuz. Şehir turunda Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı, Gaudi' nin ünlü eserleri; Sagrada Familia Kilisesi görülecek yerler arasındadır (tüm misafirlerimiz için otele giriş saati en erken saat 15:30' dur). Şehir turunun ardından serbest zaman. Konaklama Barselona' daki otelimizde.

2. Gün: Salı: BARSELONA

Sabah kahvaltımızın ardından Barselona' da tam gün serbest zaman. Konaklama Barselona' daki otelimizde.

3. Gün: Çarşamba: BARSELONA (ANDORRA)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Barselona' ya 3,5 saatlik mesafede bulunan dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan Andorra Prensliği ekstra turumuz için hareket ediyoruz. Çok dağlık bir bölgede kurulmuş olan Andorra kenti tüm ziyaretçilerine vergiden muaf alışveriş imkânı sunmaktadır. Özellikle kozmetik ve tekel ürünleri, elektronik eşyalar çok uygun fiyata alınabilmektedir. Andorra' da geçirilen keyifli saatlerin ardından akşam saatlerinde geri dönüş. Konaklama Barselona'daki otelimizde.

4. Gün: Perşembe: BARSELONA (COSTA BRAVA İNCİLERİ )

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman veya dileyen misafirlerimiz ile birlikte Costa Brava' nın incileri turumuz için hareket ediyoruz. Bu gezimizde Fransa sınırına yakınlığı nedeniyle İspanya' nın turizme kazandırılan ilk plajlarından biri olan dünyaca ünlü Costa Brava sahillerindeki kasabaları geziyoruz. Ünlü ressam Salvador Dali'nin birçok tablosunda resmettiği bu sahil bölgesinde geçireceğimiz keyifli zamanın ardından konaklama Barselona' daki otelimizde.

5. Gün: Cuma: BARSELONA (PARK GUELL - GOTİK MAHALLE)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Park Guell ve Gotik Mahalle turumuz. Barselona tarihinin başladığı yerdir “Gotik Mahalle”. Erken Roma ve Ortaçağ döneminde şehrin kendisini oluşturan “eski kent (ciutat Vella)” günümüzde de Barselona' nın kalbi olmayı sürdürmektedir. Park Guell, Barselona' nın dünyaca ünlü sıra dışı parkıdır. 1910 yılında sanayici Eusebio Guell, şehrin üzerinde yükselen özel bir site yapması için ünlü mimar Gaudi' yi görevlendirmiştir. Park, Gaudi' nin ünlü Sagrada Familia eserinden sonraki en iddialı yapısıdır. Park Guell' de ortak bahçeleri bulunan, 60 evden meydana gelen bir site inşa edilmesi planlansa da proje boyunca evlerin yalnızca ikisi bitirilebilmiştir. Yarısı tamamlanabilen projenin iptalinin ardından bahçeler 1922 yılında park olarak halkın kullanımına açılmıştır. 1984' te UNESCO' nun Dünya Mirası Listesi' ne alınan ve farklı mimari tarzların çarpıcı uyumunu yansıtan parkta trencadis seramikleri, yılanı andıran bir bank, peri masallarını canlandıran pavyonlar, Gotik kemerler görülmeye değerdir. Turumuzun ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün: Cumartesi: BARSELONA (GİRONA - FİGUERES - SALVADOR DALİ) - (LA ROCA OUTLET) - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak yapılacak olan Girona, Figueres, Salvador Dali Müzesi ve La Roca Outlet gezisi. Tur esnasında önce tarihi Girona şehrinde San Feliu kilisesi, Santa Maria katedrali meydanı, mimar Eiffel'in demir köprüsü ve Yahudi Mahallesi görüldükten sonra ressam Salvador Dali' nin yaşadığı Figueres' a varıyoruz. Figueres kasabasının Dali' ye tahsis ettiği, İspanya' nın en çok ziyaretçi çeken ikinci ama en ilginç müzesi olma özelliği taşıyan Teatro - Museo Dali gezimizin ardından Barselona' ya geri dönüş yolumuzda La Roca Village Outlet’ te 100'den fazla ünlü markaya ait mağazalarda %50' lere varan indirimlerle alışveriş yapma imkanı bulabilir veya şık cafelerinde dinlenebilirsiniz. Gezimizin ardından Barselona' ya geri dönüş ve serbest zaman. Rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Barselona Havaalanı' na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 00:05' de TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK 3022 sefer sayılı, 180 kişilik A321 tipi uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir' e hareket ediyoruz. İzmir' e varış ve başka bir Kaçamak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Hareket Tarihi

İki/Üç Kişilik Odada
Kişi Başı

Tek Kişi

Çocuk

18 – 23 Haziran
27 Ağustos
10 Eylül

579.00 €

789.00 €

3 - 12 Yaş 559.00 €

02, 16, 30 Temmuz
13 Ağustos

599.00 €

809.00 €

3 - 12 Yaş 579.00 €


0 - 2  yaş çocuk ücreti 100 Euro – Uçakta koltuk verilmez.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

- THY ile İzmir/Barcelona/İzmir direk uçuşlar

- Havalimanı vergileri

- Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

- Programda belirtilen ulaşımlar

- 4**** otellerde 5 gece oda/kahvaltı konaklama  

- 6 adet sabah kahvaltısı

- Profesyonel rehberlik

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Schengen Vize Ücreti: 120 Euro (Yeşil pasaporta vize uygulaması yoktur.)

- Yurtdışı çıkış harcı (15 TL) (Uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır.)

- Seyahat iptal, vize, sağlık güvence pakaeti: 15 Euro (65 yaş üzeri 30 Euro)

- İsteğe bağlı ekstra turlar

 

İSTEĞE BAĞLI EKSTRA TURLAR:

MİNİ PAKET: 2 Adet Kültür Turunun Kayıt Esnasında Paket Olarak Alınması Halinde

130 Euro Yerine 20 Euro İndirim ile 110 Euro

1) BARSELONAŞEHİR TURU : 45 Eur

2) GİRONA - FİGUERES - SALVADOR DALİ MÜZESİ - LA ROCA OUTLET : 85 Eur

 

MEGA PAKET: 5 Adet Kültür Turunun Kayıt Esnasında Paket Olarak Alınması Halinde 290 Euro Yerine 95 Euro İndirim ile 195 Euro

1) BARSELONA TURU : 45 Eur

2) GİRONA - FİGUERES - SALVADOR DALİ MÜZESİ - LA ROCA OUTLET : 85 Eur

3) PARK GUELL - GOTİK MAHALE : 55 Eur   

4) COSTA BRAVA İNCİLERİ : 40 Eur

5) ANDORRA : 65 Eur

           

EĞLENCE TURU

FLAMENKO GECESİ : 50 Eur  (1 ADET İÇECEKLİ - YEMEKSİZ)

 

EKSTRA TURLARDA 0-2 YAŞ ÜCRETSİZ, 2-12 YAŞ %30 İNDİRİM!!.

*EKSTRA TURLAR EN AZ 20 KİŞİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLİR

*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.