Fethiye - Çalış Plajı
1.200 TL
FTH53 - 3 Yatak Odalı Villa

Villa Özelliği (FTH53)
Çalış plajına yürüyerek 10 dakika mesafede olan Villamız, son derece sakin ve şık bir muhitte yer almaktadır. Restoran ve marketler 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.  Önünde geniş bir yeşil alan bulunmaktadır. Muhteşem Mendos dağı manzarası vardır.  Havuzun hemen yanında bulunan geniş teras son derece keyiflidir. Mutfak tam ekipmanlıdır. Çocuklu aileler için talep edildiği takdirde oyuncak temin edilir. Tüm odalarımız klimalıdır.

Giriş katında salon, açık mutfak ve duşlu banyo bulunmaktadır. Salonun önünde geniş bir teras bulunmaktadır. Birinci kata bir çift kişilik yatak ve bir ranza bulunan duşlu ebeveny banyolu bir oda, bir çift kişilik oda, her iki çift kişilik odadan ulaşılabilen bir büyük bir balkon, ütü odası ve jakuzili bir banyo bulunmaktadır. Çatı katında çift kişilik bir yatak odası, duşlu banyo ve iki adet balkon bulunmaktadır.

Villamız temiz ve kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Günlük temizlik hizmetimiz yoktur ancak talep edilmesi durumunda ücreti karşılığı ekstra temizlik hizmeti verilmektedir. 2 hafta yada daha uzun  kiralamalarda her hafta temizlik hizmeti verilmekte olup fiyata dahildir.

DİĞER ÖZELLİKLER

• Konaklama fiyatına konaklama süresince kullanılacak elektrik, su, gaz ve çıkış temizlik ücreti dahildir. Ekstra ödeme yapmanıza gerek yoktur.
• Kişi başı banyo ve el havlusu bulunmaktadır. Havuz ve plaj havlusu yoktur. Villaya ait havlular havuz ve plaj alanında kullanılmamaktadır.
• Çöp toplama servisimiz yoktur. Villaya ait çöpler misafirlerimiz tarafından çöp kutularına atılmalıdır. Evlere giriş sahanlıklarına ve bahçe alanlarını çöp biriktirilmemesi rica olunur.
• Villamızda sigara içilmemektedir  fakat balkon ve teraslarda içilebilir

Maksimum Kişi Sayısı: 7

Oda: 3

Yatak Sayısı: 3

Banyo Sayısı: 3

Havuz: Özel Havuz

Bahçe: Özel Bahçe

Merkeze Uzaklık: Fethiye 5 km. 

Plaja Uzaklık: 600 mt. 

Günlük Kiralama Fiyatları (Minimum konaklama 3 gecedir.)

02 Temmuz - 31 Ağustos: 1.200 TL 

01 Eylül - 15 Ekim: 740 TL

16 Ekim - 31 Aralık: 465 TL