Otobüsle Prestij Karadeniz Turları 2023
7.999 TL
Her Cuma Hareket!!

Abant, Amasra, Safranbolu ‘dan.. Batum ‘a
Boydan Boya En Kapsamlı Karadeniz !

Doğu ‘su, Batı ‘sı, ve Orta Karadeniz Güzellikleri İle Dolu Bir Program !

Prestij Karadeniz ve Yaylalar Turu

7 Gece 8 Gün (6 Gece Konaklama)

Karadeniz ‘in En Özel Yaylaları Olan; Uzungöl YaylasıAyder Yaylası Konaklama
Zigana Limni Gölü Tabiat Parkı Bungalovları” da Konaklama
Safranbolu ‘da Safranbolu atmosferi ‘nde Zalifre Otel Konaklama Ayrıcalığı,
Amasya ‘da Konaklarda Konaklama Farklılıkları İle…

Ayder Yaylası ‘nın Merkezi ‘nde Konaklama Ayrıcalığı ile Yaylayı Yaşama,
Hiçbir Konaklama Tesisine Ulaşım İçin Ekstra Minibüs Ücreti Yok !
Limni Gölü Tabiat Parkı ‘nda Konaklama Ayrıcalığı İle Benzersiz Bir Deneyim,
Şairler Deresi ‘nde Kopmuş Gelmiş Şiir Gibi Görüntüsü İle Ağaran Şelalesi Gezisi Ayrıcalığı
 

Abant Gölü, Amasra, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Safranbolu, Kastamonu, Sinop, Samsun, Çarşamba, Ünye, Fatsa, Ordu, Giresun, Trabzon, Sürmene, Bıçak Alışverişi, Of, Çay Fabrikası, Uzungöl, Dursun Ali İnan Müzesi, Taşkıran, Rize Bezi, Ağaran Şelalesi, Çayeli, Gelin Tülü Şelalesi, Huser Yaylası, Bulut Denizi, Salıncak Keyfi, Ayder Yaylası, Çamlıhemşin, Fırtına Deresi, Zipline, Rafting, Artvin-Borçka, Karagöl Gezisi, Gürcistan Batum Turu veya Arhavi Mençuna Şelalesi Turu, Zigana Dağı, Limni Gölü Tabiat Parkı, Zigana Dağı, Maçka, Sümela Manastırı, Akçaabat, Vakfıkebir, Tirebolu, Amasya, Çorum
 

Tur Hareket Tarihleri
23 Haziran itibariyle, Haziran - Temmuz - Ağustos - Eylül Aylarında HER CUMA Hareketli
Her Tarih için 10 Koltuk için PROMOSYON Yayınladık!

 

Tur Tarihleri
İlk 10 Koltuk İçin Promosyon
Erken Rezervasyon Fiyatı
23-30 Haziran (Bayram)
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
30 Haziran-07 Temmuz
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
07-14 Temmuz
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
14-21 Temmuz
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
21-28 Temmuz
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
28 Temmuz-04 Ağustos
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
04-11 Ağustos
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
11-18 Ağustos
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
18-25 Ağustos
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
25 Ağustos-01 Eylül
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
01-08 Eylül
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
08-15 Eylül
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
15-22 Eylül
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
22-29 Eylül
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?
29 Eylül-06 Ekim
7299 ? Tükenmiştir.
7999 ?

 

1. Gün: İzmir, Manisa, Akhisar, Balıkesir, Bolu

Saat 17.00 ’da ÜÇKUYULAR (Benzin İstasyon Karşısı), Saat: 17.30 ’de ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 17.45 ’de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 18.00 ’da BAYRAKLI (Bayraklı Üst Geçit Duraklar Önü), 18.15 ’de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka Anıt Karşısı), 18.20 ’da KARŞIYAKA YUNUSLAR (Yunuslar Karşısı Mavi Kule Önü), 18.30 ’de MAVİŞEHİR (Mavişehir Ege Park Önü), 19.00 ‘da BORNOVA (Ege Üniversitesi Eğitim Kampüsü Önü) yolcularımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Bu arada bu turumuza güzergah üzeri MANİSA, AKHİSAR, BALIKESİR güzergahlarından yol üzerinden katılabilirsiniz. Gerekli molaları rehberin belirleyeceği noktalarda aldıktan sonra sabah erken saatlerde BOLU ‘a ulaşıyoruz.

2. Gün: Abant Gölü, Amasra, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Safranbolu

Sabah kahvaltımızı yolumuz üzerindeki tesiste (ekstra) aldıktan sonra çam ve köknar ağaçlarının arasında bekleyen ABANT GÖLÜ ’ne gidiyoruz. Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen göl kenarında yürüyüş yapıp, imkân dâhilinde köylü tezgâhlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz. Sonrasında AMASRA ’ya doğru yola çıkıyoruz. Anadolu’da başka bir örneği olmayan KUŞKAYASI YOL ANITI ’nı görüntülüyor, ESKİ ROMA YOLU ’nun o zamanki halini gözümüzde canlandırıyor ve Kitabelerini gözlemliyoruz. Ardından zamanı biraz daha ilerletiyor bu kez de BAKACAK TEPESİ ’nde; Fatih‘in ilk gördüğünde "Lala! Lala! Çeşm-i Cihan bu mu ola?" (Dünyanın gözleri) dediği anı düşünüyor, o halini hayal ediyor ve biz de anlarımızı fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyoruz. KÜÇÜK LİMAN ‘da TARİHİ ROMA KÖPRÜSÜ ‘nü ve TAVŞAN ADASI ‘nı gördükten sonra AMASRA KALESİ ‘ni, ÇEKİCİLER ÇARŞISI ’nı geziyor ve BÜYÜK LİMAN ‘da serbest zaman molası veriyoruz. Amastris ’in güzel şehrinden, güzel anılarla ayrılarak, TOKATLI KANYONU ’na doğru yola çıkıyoruz. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan KRİSTAL TERAS ’ın üzerinden kanyonun vahşi manzarasını izleyip, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Müzekent ismiyle yıl boyunca binlerce turist ağırlayan SAFRANBOLU ‘ya ulaşarak, İMREN LOKUMLARI ’nda “Safranbolu Tanıtım Sunumu” nu izliyoruz. Alışveriş için alacağımız kısa serbest zaman sonrasındaysa sunumda geçen mekanları sırasıyla gezmeye başlıyoruz. KAZDAĞLIOĞLU MEYDANI, CİNCİ HANICİNCİ HAMAMIİZZET MEHMET PAŞA CAMİ, DEMİRCİLER ÇARŞISI, AKÇASU KANYONU, KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİGÜNEŞ SAATİ, ARASTA ve SAFRANBOLU EVLERİ ’ni görüyoruz.  Son durağımız olan HIDIRLIK TEPESİ ’nden sonra otelimize yerleşerek günü sonlandırıyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz.

3. Gün: Kastamonu, Sinop, Samsun

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Safranbolu’ya veda ederek KASTAMONU için hareket ediyoruz. Merkezde vereceğimiz kısa fotoğraf molası ile SAAT KULESİ ’ni, ŞERİFE BACI ANITI ‘nı ve TARİHİ HÜKÜMET KONAĞI ‘nı, KALE ‘yi görüntülüyor ve ülkemizin en kuzey uç noktasındaki ilimiz SİNOP ‘a ulaşıyor ve doğanın sunduğu güzellikleri keşfe devam ediyoruz. Bizlere “Hoş geldiniz!” der gibi elinde feneri ile ünlü DİYOJEN HEYKELİ önünde fotoğraf çektirdikten sonra dizilere ev sahipliği yapmış ünlü TARİHİ SİNOP CEZAEVİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Sinop şehir merkezi sahillerine ulaşıyor ve SİNOP ’un Ünlü Mantısı ’nı yemek için kısa bir mola veriyoruz. Yemek sonrası SİNOP 'un en yaygın el sanatlarından olan KOTRACILIK (Gemi maketçiliği) hakkında bilgi alıyor ve dileyen konuklarımızla SİNOP KALESİ ‘ne ait burca çıkıyor, şehri ve güzel Karadeniz’i bir de buradan selamladıktan sonra aşağıya iniyor ve aracımıza geçerek sonraki durağımız SAMSUN ‘a ulaşıyoruz. Atamızı İstanbul ‘dan Samsun ‘a getiren gemi olarak bilinen ve tarihimizde önemli yeri olan BANDIRMA VAPURU ‘nu gördükten sonra, Avusturyalı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan; şehrin simgesi haline gelen ATATÜRK HEYKELİ ’ne gidiyoruz. Hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra İLKADIM ANITI gezimizin ardından SAMSUN ‘daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama SAMSUN ‘daki otelimizde.

4. Gün: Çarşamba, Ünye, Fatsa, Ordu, Giresun, Trabzon, Sürmene, Bıçak Alışverişi, Of, Çay Fabrikası, Uzungöl, Dursun Ali İnan Müzesi, Taşkıran

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, ÇARŞAMBA, ÜNYE, FATSA üzerinden Oksijen Yurdu ORDU ’ya ulaşıyoruz. Şehri ve Karadeniz ‘in kıyılarını boylu boyunca göreceğimiz ORDU BOZTEPE TELEFERİK ile BOZTEPE ’ye çıkıyoruz. Kuşbakışı izlediğimiz şehre tekrar döndükten sonra, tekrar araçtaki yerimizi alarak, bir tarafta Karadeniz, diğer tarafta Doğu Karadeniz Dağları ’nın eteklerine kurulmuş yerleşimleri geçerken fındık ve çaylıklarda çalışan Karadeniz İnsanı ’nın çalışkanlığına ve günlük yaşamına şahitlik ediyoruz. Fındığı ile ünlü kentimiz GİRESUN ‘u geçerek KEŞAP, TİREBOLUVAKFIKEBİR üzerinden AKÇAABAT ’a ulaşıyoruz. Yöreye özgü KÖFTE ve LAZ BÖREĞİ ’nin tadına bakma fırsatı yakalayacağımız keyifli öğle yemeğimizin ardından SÜRMENE ‘ye ulaşıyoruz. Ustasından bıçağın yapılış hikayesini dinleyip, alışverişlerimiz ve ihtiyaçlarımız için yapacağımız molanın ardından ÇAY FABRİKASI ’na gidiyoruz. Fabrikada yapraktan pakete giden yolculuğunu dinlerken, çaylarımızı yudumluyoruz. Ardından yaklaşık 1090 mt yükseklikteki etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan UZUNGÖL YAYLASI için hareket ediyoruz. Karadeniz’in turizme açılan ilk yaylasında, bu konuda öncülük etmiş kişilerden birisi olan DURSUN ALİ İNAN tarafından yaptırılmış, 4000 metre kare alana kurulu, üç ana bölümden oluşan müzede, yöresel mimariye bağlı kalınarak yapılan ahşap Uzungöl evi, Dursun Ali İnan’ın otuz yıldır topladığı yöresel - arkeolojik eserler ve doğadan topladığı ağaç köklerinden yaptığı heykeller ve mobilyalar ile Uzungöl ’ün tarihi, kültürü, coğrafyası, faunası, florası, sosyal yaşamı anlatan UZUNGÖL DURSUN ALİ İNAN MÜZESİ ‘ni gezme şansını da yakalıyoruz. Büyüleyici manzarasına tanıklık edeceğimiz minik yürüyüşün ardından UZUNGÖL ‘e veda ediyor ve TAŞKIRAN ’daki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. Gün: Rize Bezi, Ağaran Şelalesi, Çayeli, Gelin Tülü Şelalesi, Ayder Yaylası Konaklama

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, GÜNDOĞDU ’da hem ihtiyaçlarımızı karşılamak hem de alışveriş yapmak için mola veriyoruz. Ünlü RİZE BEZİ ‘ni yakından tanıma fırsatı buluyoruz. Karadeniz sahili boyunca yolculuğumuzu sürdürürken ÇAYELİ ’nden öteye geçiyoruz. (Ekstra Tur: Çayeli-Ağaran Şelalesi Turu) Muhteşem doğası ile muazzam görüntüsüyle büyülendiğimiz AĞARAN ŞELALESİ ’ni de anılarımıza aldığımız ziyaretimizin ardından Karadeniz Yaylaları içerisinde en keyiflilerinden birisi olan AYDER YAYLASI ’na gidiyoruz. Rivayete göre; Mitolojide “Tanrı’nın kendine ayırdığı topraklar” diye geçen Fırtına’dan başlayıp Kaf Dağı’na kadar devam eden Colchis bölgesinin de içinde bulunduğu vadiye giriş yapıyoruz. Kaçkar Dağları’nın eteğinde her zaman yeşil kalan ladin ve çam ağaçlarının, sarıdan kırmızıya dönüşen gürgen, kayın ve köknar ormanlarının arasında KONAKLAMAK ayrıcalığına bizler de ortak oluyoruz. Ardeşen yolunu takip ediyor; Hala, Palovit, Elevit ve Tunca dereleri ile beslenen ünlü FIRTINA VADİSİ ’nin etkileyici manzarasına tanıklık ediyoruz. Ayder ‘e varışımızın ardından GELİN TÜLÜ ŞELALESİ ’ni görüntüleyerek AYDER YAYLASI ‘ndaki otelimize yerleşiyoruz. Bir Karadeniz turuna çıkmanın en büyük ayrıcalıklarından birisi de AYDER YAYLASI ‘nda konaklamak ve AYDER YAYLASI ‘nda uyanmaktır. Geceleme AYDER YAYLASI ‘ndaki otelimizde.

6. Gün: Ayder Yaylası, Çamlıhemşin, Fırtına Deresi, Zipline, Rafting, Gürcistan Batum Turu veya Arhavi Mençuna Şelalesi Turu, Zigana Dağı, Limni Gölü Tabiat Parkı

Sabah kahvaltımızı yayladaki otelimizde aldıktan sonra ÇAMLIHEMŞİN mevkiine ulaşıyoruz. ÇAMLIHEMŞİN ‘den minibüslerle (Ekstra Tur: Ayder Üst Yayla (Zilkale-Palovit Şelalesi-Köyler) Turu) vadinin gizemli güzelliğini keşfe çıkıyoruz. KONAKLAR MAHALLESİ ’nde bölgenin en eski “TAŞ KONAK” larını da görüntüledikten sonra, ekran başında bizleri doğası ile büyüleyen SEVDALUK dizisinin çekimlerinin de yapıldığı köye gidiyoruz. Yine bölgenin en eski taş köprülerinden ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ (ŞENYUVA KÖPRÜSÜ) ‘nü görüyor, doğanın güzelliğine, Fırtına’nın sesine şahitlik ediyoruz. Daha sonra yeryüzündeki cenneti keşfe devam ediyor ve ZİL KALE ’ye doğru vadide ilerliyoruz. Kale hakkında bilgi aldıktan sonra bu kez cennetten gelen sese kulak veriyor; önce PALOVİT ŞELALESİ ’ni görmeye gidiyoruz. Sonrasında Karadeniz’in yaşayan köylerini, girişinden itibaren bizleri gülümseten ve şaşırtan tabelalarından, Karadeniz insanının zekasına, orijinal SERENDER (Nayla) ’lerinden KARAYEMİŞ ’lerine kadar vadiyi ve uzaktan görünen köyleri keyifle izliyoruz. Bu zevkli turumuzun ardından sıradaki durağımız, dileyen konuklarımız ile FIRTINA DERESİ ’nin en keyifli aktivitelerinden (ekstra aktivite) ZİPLİNE ve RAFTİNG aktiviteleriyle vakitlerini eğlenceli bir hale getirebilirler. Sonraki durağımız GÜRCİSTAN, BATUM için hareket ediyoruz. (Ekstra Tur (Opsiyonel): Gürcistan, Batum Turu) Sarp Sınır Kapısı’nı geçerek GÜRCİSTAN ’ın ADJARA Bölgesi’nin başkenti olan BATUM ’a geçiş yapıyoruz. Önce sınırın bu yanındaki SARPI ’yi ardından Gürcistan Lazlarının yaşadığı KVARİATİ köyünü geçiyoruz. Evlenecek çiftlere şans getirdiğine inanılan SAINT ANDREW HEYKELİ ’ni ve Şelalesi’ni selamlayarak GONIO Sahillerine ulaşıyoruz. Roma Dönemi’nde inşası gerçekleştirilen, yapıldığı dönemden bu yana pek çok kez el değiştiren GONIO KALESİ ’ni panoramik olarak görerek ülkemiz topraklarından doğan ÇORUH NEHRİ ’nin üzerinden geçiyoruz. ARDAGANİ GÖLÜ ’ne ulaşıyoruz. Akşamları suyun ışık ve müzikle buluştuğu parktan BATUM ADALET SARAYI ’nı görüyoruz. Ters süt şişesi şeklinde yapılan yapıyı (sütün saflığının temizliğinin, dürüstlüğün simgesi olması sebebiyle) görerek panoramik şehir turumuza devam ediyoruz. 6 MAYIS PARKI ve Yunus Gösterilerinin yapıldığı DOLPHINARIUM ’u geçerek BATUM Liman’a ulaşıyoruz. Aracımızdan inerek Batum’un manolya ağaçlarıyla süslü caddelerinde yürüyüşümüze başlıyoruz. Hüzünlü bir aşk hikayesini rehberimizden dinlerken bizler de ALİ VE NİNO HEYKELİ ’ni görüntülüyoruz. Ardından ilk kez 1863 de Osmanlı zamanında yapılan BATUM FENER KULESİ’ni, Gürcü alfabesini ve insanın özgürlüğünü temsil eden ALFABE KULESİ ’ni, FERRİS WHEEL ’i, ayakta kalmayı başaran ORTA CAMİ ’yi ve İzmir Saat Kulesi’nin benzeri CHACHA KULESİ ’ni görüntüledikten sonra BATUM BULVARI ’na gidiyor ve sahile doğru yürüyoruz. BATUM PIER ’den şehrin silüetini ve sahili izliyor, bambuların, heykellerin süslediği bulvarın hareketliliğine bizler de ortak oluyoruz. Ardından TİYATRO MEYDANI ’na gidiyoruz. POSEIDON HEYKELİ ’nde alacağımız hatıra karemiz sonrası BATUM ’un idare merkezini oluşturan binalarını geçerek AVRUPA MEYDANI ’na ulaşıyoruz. MEDEA HEYKELİASTRONOMİ SAATİ ’nin güzelliği karşısında büyülenirken yürüyüşümüzü bu kez de KUTAISI Caddesi yönünde sürdürüyoruz. ST. NİCOLAS KİLİSESİ, PİAZZA MEYDANI ile turumuzu sonlandırıyoruz. Sonra Zigana Dağı Yayla Tesisi ‘ndeki otelimize doğru yolculuğumuz devam ediyor. Geceleme Zigana’daki otelimizde.

(Ekstra Tur (Opsiyonel): Arhavi-Çifte Köprüler-Kamilet Vadisi-Mençuna Şelalesi Turu) Doğu Karadeniz’in en güzel şelalelerinden olan MENÇUNA ŞELALESİ ’ne gidiyoruz. Yürüyüş ve tırmanışın ardından turumuzu rehberimiz eşliğinde sonlandırıyoruz. Gerek Mençuna gerekse Çifte Köprüler ‘deki fotoğraflarımızı anılarımıza ekledikten sonra tur aramızdaki yerimizi alıp yol çıkıyoruz. Mençuna gezimizden hemen sonra Zigana Dağı Yayla Tesisi ‘ndeki otelimize doğru yolculuğumuz devam ediyor. Geceleme Zigana’daki otelimizde.

Opsiyon-2: Eğer ki Batum Turu gerçekleştirmeye bir engel oluşursa alternatif olarak Arhavi bölgesindeki ismiyle meşhur olmuş en özel şelalelerden birisi olan Mençuna Şelalesi turunu gerçekleştireceğiz. Bu turu gerçekleştirirsek sonrasında Zigana Dağı Yayla Tesisi ’ne ulaşarak, otelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alacağız.

7. Gün: Zigana Dağı, Maçka, Sümela Manastırı, Trabzon, Akçaabat, Vakfıkebir, Tirebolu, Giresun, Ordu, Samsun, Amasya

Sabah kahvaltımızı yayla tesisinde aldıktan sonra, yürüyüş yaparak Zigana Dağı’nda keyifli bir sabah yaşıyoruz. Sonrasında Maçka yolları taşlı!..” diyor ve yönümüzü MAÇKA ’ya çeviriyoruz. Karadeniz’in özgün bitki örtüsüyle büyülendiğimiz muhteşem doğasının eşliğinde, yeni yollarında ilerlerken COŞANDERE ’nin can verdiği ALTINDERE MİLLİ PARKI ’na hayran oluyoruz. Ardından hem tarihi hem de doğasıyla bizi şaşırtacak dünyaca ünlü SÜMELA MANASTIRI ’na ulaşıyoruz. Bu keyifli ziyaret ediyoruz. Sonrasında TRABZON için hareket ediyoruz. Soğuksu semtinde ATATÜRK KÖŞKÜ ’nü ziyaret ettikten sonra, VAKFIKEBİRGİRESUN, ORDU ’ya ulaşıyoruz. FINDIK FABRSİKASI ’nda sunum ve ihtiyaç molası sonrası, SAMSUN üzerinden ŞEHZADELER ŞEHRİ AMASYA ’ya gidiyoruz. Yeşilırmak’ın iki yanına kurulmuş Millî Mücadele yıllarında önemli olaylara ev sahipliği yapmış AMASYA girişinde hüzünlü biten bir aşk hikâyesi ile bizleri karşılıyor. Efsaneye göre; Ferhat’ın Şirin’i için azimle deldiği dağın eteğindeki SU KANALLARI ’nı görüyor ve ARKEOLOJİ MÜZESİ ’ne gidiyor, dünyaca ünlü mumyaları görüyoruz. Daha sonra Bizlere harika anlar yaşatacak ŞEHR-i AMASYA (MİNYATÜR MÜZESİ) ’nin ardından kente can veren Yeşilırmak ve görevini tamamlasa da hala kente görsel anlamda hizmet vermeye devam eden vefalı değirmenlerin eşliğinde ŞEHZADELER YOLU ’nda yürüyüşümüze başlıyoruz. ALÇAK KÖPRÜ ’yü, HELKIS KÖPRÜSÜ ’nü, KRAL MEZARLARI ’nı, HARŞENA KALESİ ’ni, KIZLAR SARAYI ve YALIBOYU EVLERİ ’ni görerek ŞEHZADELER MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından BİMARHANE ’yi (Tıp Müzesi) ve SARAYDÜZÜ KIŞLA BİNASI ’nı görerek otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Amasya’daki otelimizde.

8. Gün: Amasya, Çorum, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Amasya’dan ayrılarak, Leblebisiyle ünlü kentimiz ÇORUM ’da; kısa bir leblebi alışverişi molası verdikten sonra İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Kırıkkale, Ankara, Afyonkarahisar, Uşak üzerinden yolda vereceğimiz gerekli molalarla İzmir’e ulaşıyoruz. Başka bir yolculuğumuzda tekrar görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

 

 

 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
21.07.2023 - 28.07.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
28.07.2023 - 04.08.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
04.08.2023 - 11.08.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
11.08.2023 - 18.08.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
18.08.2023 - 25.08.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
25.08.2023 - 01.09.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
01.09.2023 - 08.09.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
08.09.2023 - 15.09.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
15.09.2023 - 22.09.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
22.09.2023 - 29.09.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL
29.09.2023 - 06.10.2023 Erken Rezervasyon Fırsatı 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 7.999,00 TL
  10 Koltuk İçin Fırsat 9.999,00 TL
7.999,00 TL
11.999,00 TL
9.999,00 TL
9.999,00 TL
7.999,00 TL
0 - 6 Yaş 4.999,00 TL
7 - 12 Yaş 6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 4.999,00 TL
3 - 12 Yaş 6.999,00 TL

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Turizm Belgeli Araçlar ile Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 6 Gece Oteller ’de ve Yayla Tesislerinde Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (6), Akşam Yemekleri (6)
 • Uzungöl Yaylası, Ayder Yaylası, Zigana Yaylası, Limni Gölü Yayla Ulaşımları ve Yayla Turları
 • Oteller ’de ve Yaylalarda Yöresel Eğlenceler
 • Ayder Yaylası ‘nda Merkezi Konaklama ve Yaylayı Yaşama Ayrıcalığı
 • Samsun 'da Anemon Hotels Misafirperverliği
 • Safranbolu 'da Safranbolu 'ya Özel Atmosferinde Konaklama Ayrıcalığı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • (+65 Yaş Üzeri +40 TL Fark ödemektedir.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Ekstra Olduğu Belirtilen Yayla Alternatifleri
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Sümela Manastırı Minibüsü
 • Zipline ve Fırtına Deresi Aktiviteleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu (Batum Turu için gereklidir.)
 • Gürcistan Batum Turu
 • İptal Güvence Paketi

OTELLER & KONAKLAMA TESİSLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 • 1.Gece: Safranbolu - Zalifre Hotel & Konak v.b. -
 • 2.Gece: Samsun - v.b.-
 • 3.Gece: Ayder - Natura Lodge Hotel v.b.-
 • 4.Gece: Uzungöl-Taşkıran - 4*Golden Inn Hotel v.b.-
 • 5.Gece: Zigana Yaylası, Limni Gölü Tabiat Parkı Bungalovları v.b.-
 • 6.Gece: Amasya - Emin Efendi Konakları v.b.-
 • Aynı Standartı korumak kaydı ile değişiklik gösterebilir.