İzmir Çıkışlı Kiev Turu
349 Euro
3 gece 4 gün

İzmir Çıkışlı Kiev Turu

3 gece 4 gün

24 Ocak, 07, 21 Şubat, 06, 20 Mart, 02 Nisan 2020

1. Gün: İZMİR – KİEV

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Ukraine International Havayolları’nın PS700 sefer sayılı tarifeli seferi ile 06:45’te Kiev’e hareket. Yerel saat ile 08:20’de varış ve Kiev şehir tanıtım turu. Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli ve Padol semtini görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2. Gün: KİEV

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş turuna (30 Euro) katılabilirler. Kiev'in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1,5 milyon yolcu taşıyan bu metronun en derin yeri olan 105,5 metre derinlikteki metro durağını göreceksiniz. Arından ünlü Andreyevski Yokuşu'nda hediyelik eşya alma fırsatı yakalayacaksınız. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün: KİEV

Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı & Mikro Minyatür Müzesi (45 Euro) için hareket. İlk durağımız 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Bu programın ardından Pecerskaya Lavra Manastırı & Mikro Minyatür Müzesi turuna geçiyoruzİçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz. Daha sonra göreceğimiz Mikro Minyatür müzesinde ancak Mikroskop yardımı ile görebileceğiniz eserler sizi büyük şaşkınlık içerisinde bırakacak. Çoğu Guiness Rekorlar Kitabına giren bu eserleri bırakıp müzeden çıkmak pek kolay olmayacak. Ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde. Ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4. Gün: KİEV – İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından, rehberinizin bildireceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin organize edeceği ekstra turlara katılabilirler. Tur bitimi havalimanına transfer. Bagaj ve check – in işlemlerinin ardından Ukraine International Havayolları PS 699 sefer sayılı uçuşla 20:20’de İzmir’e hareket. 23:40’ da varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir başka Kaçamak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

Tarihler

Otel

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı

Tek Kişilik Oda

24 Ocak, 
07, 21 Şubat,
06, 20 Mart,
02 Nisan

3*** Vita Park Borysfen vb.

349 Euro

479 Euro

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetlerimiz

- Ukraine Havayolları ile İzmir/Kiev/İzmir ekonomi sınıfı uçuşlar,
- Havalimanı vergileri,
- 3 gece oda + kahvaltı konaklama,
- Kiev şehir tanıtım turu,
- Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
- Otel vergileri,
- Türkçe rehberlik hizmetleri.

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

- Yurtdışı çıkış harcı: 50TL
- Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet,
- Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri
- İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri (5 Euro)