İzmir Hareketli Kiev Yılbaşı Turu
299 Euro
3 gece 4 gün

İzmir Hareketli Kiev Yılbaşı Turu

3 gece 4 gün

30 Aralık – 02 Ocak

1. Gün: İZMİR – KİEV

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Ukraine International Havayolları’nın PS702 sefer sayılı tarifeli seferi ile 15:50’te Kiev’e hareket. Yerel saat ile 17:20’de varış ve Kiev şehir tanıtım turu. Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli ve Padol semtini görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2. Gün: KİEV

Sabah kahvaltısının ardından Kiev şehir tanıtım turu. Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli ve Padol semtini görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş turuna katılabilirler. Tur bitimi otelinize transfer. Akşam yeni yıl partisi için arzu eden misafirlerimiz ekstra Gala Yemekli Eğlenceye katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3. Gün: KİEV

Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı & Mikro Minyatür Müzesi için hareket. Ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4. Gün: KİEV – İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından, rehberinizin bildireceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin organize edeceği ekstra turlara katılabilirler. Tur bitimi havalimanına transfer. Bagaj ve check – in işlemlerinin ardından Ukraine International Havayolları PS 701 sefer sayılı uçuşla 11:40’de İzmir’e hareket. 15:00’ da varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir başka Kaçamak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

Tarihler

Otel

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı

Tek Kişilik Oda

30 Aralık – 02 Ocak

3*** Vita Park Borysfen vb.

299 Euro

429 Euro

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetlerimiz

- Ukraine Havayolları ile İzmir/Kiev/İzmir ekonomi sınıfı uçuşlar,
- Havalimanı vergileri,
- 3 gece oda + kahvaltı konaklama,
- Kiev şehir tanıtım turu,
- Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
- Otel vergileri,
- Türkçe rehberlik hizmetleri.

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

- Yurtdışı çıkış harcı: 50TL
- Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet,
- Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri
- İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri (5 Euro)