Madrid & Valencia & Barcelona Turu
329 Euro
4 gece 5 gün

KIŞ & SÖMESTRE DÖNEMİ

MADRID(1) & VALENCIA(1) & BARCELONA(2)

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile…

13, 17, 21 Ocak & 10, 12, 18 Şubat & 09, 17 Mart 2020 Hareket… 4 Gece

Madrid Gidiş / Barcelona Dönüş

01.Gün: İSTANBUL – MADRID

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 07.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1099 sefer sayılı uçuşu ile saat 09:55’de Madrid’e hareket. Yerel saat ile 13:35’da Madrid’e varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Madrid şehir turu.  Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur bitimi günümüz alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Sonrasında otelinize transfer ve geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna (25 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde

02.Gün: MADRID – TOLEDO – VALENCIA

Kahvaltının ardından Valencia’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Toledo (25 Euro) turunu gerçekleştiriyoruz. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’ nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişotun yazarı Servantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Valencia’ya transfer. Geceleme otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Valencia Gece turunu (25 Euro) gerçekleştiriyoruz. Sanat bilim şehri, Liman ve Formula 1 pisti ve tarihi şehir merkezinde rehberimizle birlikte keyifli saatler geçiriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

03.Gün: VALENCIA – BARCELONA

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve özel aracımız ile Valencia panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15.yy. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur bitimi Barcelona’ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılma imkanı. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

04.Gün: BARCELONA

Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) turunu gerçekleştiriyoruz. Girona & Figueras & Dali Müzesi turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra düzenlenecek olan Flamenco (55 Euro) turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

05.Gün: BARCELONA – İSTANBUL

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Pegasus Hava Yolları’nın PC 1192 sefer sayılı uçağı ile saat 14:00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18:35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir başka Kaçamak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere..

 

 

3*/4* Oteller

(Şehir Dışı)

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

13 Ocak 2020

 329 Euro

 160 Euro

 329 Euro

60 Euro

18 Şubat 2020

339 Euro

 160 Euro

339 Euro

60 Euro

10,12  Şubat 2020

349 Euro

 160 Euro

 349 Euro

60 Euro

09 Mart 2020

 379 Euro

 160 Euro

 379 Euro

60 Euro

17 Mart 2020

 399 Euro

 160 Euro

 399 Euro

60 Euro

21 Ocak 2020

 419 Euro

 160 Euro

 419 Euro

60 Euro

 

İspanya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

Avantaj Ekstra Geziler : 250 Euro yerine  200 EURO !!!

Madrid Gece Turu (25 Euro ) + Flamenco Turu (55 Euro) + Toledo Turu (25 Euro)  + Valencia Gece Turu (25 Euro) + Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) + Barcelona İkonları turuna (55 Euro)  = 250 Euro  200 Euro  (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir. 0-02 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)

İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ

Şehirler

Tek Yön

Gidiş-Dönüş

AYT/ESB/ADB

35 Euro

70 Euro

Diğer Şehirler

45 Euro

90 Euro

Kıbrıs

55 Euro

110 Euro

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

- Pegasus Hava Yolları ile İstanbul (SAW) – Madrid / Barcelona – İstanbul (SAW) uçak bileti,

- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

- Belirtilen kategori otelde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama,

- Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,

- Valencia, Madrid, panoramik şehir turları,

- Otel vergileri,

- Turist şehir vergileri,

- Türkçe rehberlik hizmetleri.       

- TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası         

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

- Vize ücreti ve servis bedeli (140 Euro), 

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

- Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

- Müze ve ören yerleri girişleri,

- İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,

- Seyahat Sağlık Sigortası (15 EURO)