İzmir Çıkışlı Orta Avrupa Turu
579 Euro
7 gece 8 gün

Viyana - Prag - Budapeşte Turu

23, 31 Mayıs, 07, 13, 20, 27 Haziran, 04, 11 Temmuz

01, 08, 15, 22, 29 Ağustos, 05, 12, 19 Eylül

**3 ekstra tur dahil**

Sun Express Havayolları İzmir’ den DİREK uçuşlar!!

7 Gece - 8 Gün

Tur Programı

1. Gün: İZMİR - BUDAPEŞTE - VİYANA

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Sunexpress Hava Yolları önünde buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sunexpress Hava Yolları XQ986 nolu tarifeli seferi ile saat 09.10’da Budapeşte'ye hareket, saat 10.30'da varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana'ya hareket. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Grinzig turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2. Gün: VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası fiyata dahil olan Viyana Ormanları & Seegrotte Mağara Gölü Mayerling Baden turu. Dileyen misafirlerimize ekstra Klasik Konser turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3. Gün: VİYANA - PRAG

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Prag’ a hareket. "Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında fiyata dahil olan Cesky Krumlov turuna katılma imkanı" Vltava nehrinin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tanıma turu. UNESCO miras listesinde olan, Prag' tan 180 km uzaklıktaki CESKY KRUMLOV tam bir ortaçağ kentidir. Şehirde St. Vitus Kilisesi ve 13. yy da yapılmış olan Cesky Krumlov Kalesi dikkat çeken iki önemli yapıdır. Kale içerisinde bulunan kuleden tüm şehri izleme imkanı bulabilirsiniz. Daha sonra Prag’a varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Karlova Caddesi, Başbakanlık Binası, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astrolojik Saat, Paris Caddesi, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için akşam ekstra Vltava nehrinde tekne gezisi turuna katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

4. Gün: PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler misafirlerimiz için ekstra öğle yemekli Karlovy Vary  turu. Akşam dileyen misafirlerimize ekstra Folklorik Çek Gecesi turlarına katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

5. Gün: PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra Dresden turu. Akşam ekstra Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

6. Gün: PRAG – BRATISLAVA - BUDAPEŞTE

Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Budapeşte’ye hareket. Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında fiyata dahil olan Slovakya’nın başkenti, Bratislava turu. Ardından Budaşte’ ye varış ve şehir turu. Görülecek yerler: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Çigan Gecesi turuna katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

7. Gün: BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, arzu edenlerle ekstra Esztergom & Visegrad & Szentendre turu sonrası serbest zaman. Akşam dileyenlerle ekstra Tuna nehrinde tekne gezisi turlarına katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

8. Gün: BUDAPEŞTE - İZMİR

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı en geç saat 07:30 ‘da boşaltıyoruz rehberimizin vereceği saatte havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sunexpress Havayolları XQ987 nolu tarifeli seferi ile saat 11.20' de İzmir’e hareket, saat 14.30'da varış ve turumuzun sonu. Bir başka Kaçamak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Tarihler

2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı

Tek Kişilik Oda


2-12 yaş çocuk

23, 31 Mayıs,
07, 13, 20, 27 Haziran,
04, 11 Temmuz
01, 08, 15, 22, 29 Ağustos
05, 12, 19 Eylül

579 Euro

749 Euro559 Euro

 

Ücrete Dâhil Hizmetler

- Sunexpress Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir - Budapeşte - İzmir uçak biletleri

- Havalimanı ve güvenlik vergileri, İzmir Havalimanı yer hizmetleri

- Özel otobüslerimiz ile Budapeşte - Viyana - Prag - Budapeşte arası ulaşım

- Cesky Krumlov, Bratislava, Viyana Ormanları & Seegrotte Mağara Gölü Mayerling Baden turu  (ulaşım + rehberlik)

- Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler

- Seçilen kategori otellerde Viyana 2, Prag 3, Budapeşte 2 gece toplam 7 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama

- Panoramik Viyana, Prag, Budapeşte şehir turları (Müze girişlerini içermez)

- Tüm tur boyunca tecrübeli profesyonel tur liderliği hizmeti

- Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

- Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

- Schengen Vize Ücreti 140 Euro

- Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

- Öğlen ve Akşam yemekleri

- Yemeklerde alınan içecekler

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

- Dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet