İzmir'den Güney Fransa & İspanya Turu
699 Euro
7 gece 8 gün

İzmir’den Aktarmasız Direkt gidiş ve dönüş konforu ile…

SunExpress Hava Yolları ile Marsilya gidiş, Marsilya dönüş

GÜNEY FRANSA & İSPANYA TURU

Zorunlu Ekstra Yok! Yol Üzeri Ekstra Yok! Tüm Şehir Turları Dahil!

Marsilya – Montpellier – Girona – Barselona – Valencia – Madrid – Bilbao – Tou Louse

7 Gece 8 Gün

Tur Çıkış Tarihleri: 22-29 Haziran / 27 Temmuz-03 Ağustos (Bayram) / 24-31 Ağustos

 

1.Gün: İzmir – Marsilya – Montpellier – Girona (Figueras) – Barselona

Sabah erken saatlerde Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Check-In, bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra İZMİR’DEN AKTARMASIZ DİREKT olarak SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ922 sefer sayılı Saat: 07.35 uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Marsilya Havalimanı varışımız sonrası özel otobüslerimiz ile Montpellier ’e hareket ediyoruz. Enfes Fransa sahillerine paralel yapacağımız yolculuk sonrası Montpellier’e varışımızı gerçekleştiriyoruz. Varışımızın ardından Montpellier panoramik şehir gezisi. Görülecek yerler arasında Komedi Meydanı, Botanik Bahçesi ve Peyrou Kraliyet Meydanı. Turumuzun ardından Girona ’ya hareket. Orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehrinde, Büyük Katedrali ve Yahudi Mahallesi, Ünlü Ressam Dali ’nin doğduğu Figueras Kasabası, Dali Müzesi ‘ni görüyoruz. Sonrasında İspanya ‘nın en turist bölgelerinden birisi olan Barselona’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrası otelimize transfer. Geceleme Barselona ‘daki otelimizde.

2.Gün: Barselona (Tam Gün Barselona Şehir Turu)

Sabah kahvaltısı sonrası panoramik şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında; Marina, Colombus Sokağı, Ünlü Batllo Evi ve Mila Ev Yapıları, La Sagrada Familia, Olimpiyat Stadı, Eski Boğa Güreş Arenası, Sant Jordi Spor Salonu, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi ve Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman ardından otele transfer oluyoruz. Geceleme Barselona ‘daki otelimizde.

3.Gün: Barselona (Park Guell, El Born, Gotik Mahalle Turu)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Park Güell, El Born ve Gotik Mahalle turuna katılabilirler. (65 EUR) La Sagrada Familia' nın mimarı Gaudi' nin en önemli eserlerinden biri olan Park Güell' i gezerken Gaudi' nin dehasına bir kez daha hayran kalacaksınız. İspanya' nın 17 farklı bölgesinin ev mimarilerinin, karma bir köy şeklinde bir araya getirildiği Pueblo Espanyol' da ise küçük bir İspanya turu yaparak gördükleriniz ve göreceklerinizin bir özetini yaşayarak bu evlerin altındaki hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapmanın keyfine varacaksınız. Ardından Barselona' nın en mistik bölgesine Barri Gotic' e gidiyoruz. Gotik mimarinin en güzel örneklerini bir bütün halinde görebileceğiz bölge Barselona' nın en eski şehir merkezlerinden biridir. Turumuz Sonrası otelimize hareket. Geceleme Barselona ‘daki otelimizde.

4.Gün: Barselona – Valencia – Madrid

Sabah kahvaltısı sonrası Valencia’ya hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Turya nehri üzerindeki turunç ağaçları, Gotik Katedrali, şehrin sembolü olan Micalet Çan Kulesi, 15. Yüzyıl'da takasla alışveriş yapılan Lonja Market ve Eski Market alanı göreceğimiz yerler arasında. Turumuz ve serbest zaman sonrası başkent Madrid’e hareket ediyoruz. Varışımız sonrası otelimize transfer. Geceleme Madrid ‘deki otelimizde.

5.Gün: Madrid – Bilbao

Sabah kahvaltısı sonrası Madrid Şehir Turu için otelimizden hareket ediyoruz. Yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Çeşmesi göreceğimiz yerler arasında. Şehir gezimiz ve serbest zaman sonrası Bilbao’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrası otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

6.Gün: Bilbao – Tou Louse

Sabah kahvaltısı sonrası Bilbao şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Yapacağımız panoramik şehir turunda, Hükümet Konağı, Belediye Binası, Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz ve serbest zaman sonrası Tou Louse’a hareket ediyoruz. Toulouse’a varış ve panoramik şehir turu. Toulouse şehir turumuzda; St. Sernin Bazilikası, Capitole Meydanı, Jacobins Manastırı, St. Etienne Katedrali ve Augustins Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.Gün: Tou Louse – Marsilya

Sabah kahvaltısı sonrası Marsilya’ya hareket ediyoruz.Varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında, İyonların MÖ.600’lerde Foça’dan buraya gelip ilk yerleşimi kurdukları Eski Liman (Vieux Port), La Canebiere bulvarı, St. Charles Garı, Panier bölgesi, Notre Dame de la Garde Bazilikası, St. Marie Katedrali, St Jean Kalesi, Cantini Çeşmesi ve Longchamp Sarayı görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Turumuz sonrası otelimize transfer . Geceleme otelimizde.

8.Gün: Marsilya –  İzmir

Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden hareket ediyor ve Marsilya Havalimanı ‘na transfer oluyoruz. SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ923 sefer sayılı 10.55 uçağı ile AKTARMASIZ DİREKT OLARAK İZMİR ‘e olan uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Bir başka Kaçamak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

TUR FİYATLANDIRMALARI

TAMAMI 3*-4* OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda / Kişi başı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

NAKİT / HAVALE (22-29 Haziran)

ERKEN REZERVASYON FİYATI

899 Eur.

699 Eur.

1.299 Eur.

999 Eur.

799 Eur.

599 Eur.

299 Eur.

199 Eur.

NAKİT / HAVALE (27 Temmuz-03 Ağustos)

ERKEN REZERVASYON FİYATI

899 Eur.

799 Eur.

1.299 Eur.

1.099 Eur.

799 Eur.

699 Eur.

299 Eur.

199 Eur.

NAKİT / HAVALE (24-31 Ağustos)

ERKEN REZERVASYON FİYATI

899 Eur.

799 Eur.

1.299 Eur.

1.099 Eur.

799 Eur.

699 Eur.

299 Eur.

199 Eur.

Fiyatlarımız 0-10 kişi için geçerli olup kademeli artış gösterecektir. Lütfen güncel fiyatlarımızı acentamızdan sorgulayınız. İlan edilen fiyatlarımız Erken Rezervasyon için belirlenmiş en düşük rakamlardır.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

SunExpress ile İzmir ‘den Aktarmasız Direkt gidiş, Direkt dönüş Ekonomi Uçak Bileti (Marsilya)

Özel Araçlarla Ulaşımlar ve Programdaki Belirtilen Turlar

Şehirler Arası Ulaşımlar

Konaklama Vergileri

Otoban ve Geçiş Ücretleri

Türkçe Rehberlik Hizmetleri

3 Gece Barselona, 1 Gece Madrid, 1 Gece Bilboa, 1 Gece Toulouse, 1 Gece Marsilya olmak üzere 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

Barselona Şehir Turu

Madrid Şehir Turu

Bilboa Şehir Turu 

Tolulouse Şehir Turu

Marsilya Şehir Turu

Valencia Şehir Turu

Girona & Figueras Şehir Turları

Montpellier Şehir Turu

Mesleki Zorunluluk Sigortası (+65 Yaş Üzeri 15 € Suprim. Öder.)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri

Öğle ve Akşam Yemekleri, Molalar

Rehber ve Kaptan Bahşişleri

Barselona ‘da İsteğe Bağlı; Park Guell, El Born, Gotik Mahalle Turu

Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 0-64 Yaş: 15 €

Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 65 Yaş Üzeri: 30 €

Schengen Vize ve Hizmet Bedeli: 140 €

Yurtdışı Çıkış Fonu