İzmir'den Budapeşte & Viyana & Prag Turu
599 Euro
6 gece 7 gün

İzmir’den Aktarmasız Direkt gidiş ve dönüş konforu ile…

SunExpress Hava Yolları ile Viyana gidiş, Viyana dönüş.

BÜYÜK ORTA AVRUPA

Zorunlu Ekstra Yok! Yol Üzeri Ekstra Yok!

375 € Değerindeki Tüm Şehir Turları Fiyata Dahil!

Viyana, Budapeşte, Esztergom, Visegrad, Szentendre, Bratislava, Prag, Karlovy Vary, Dresden, Cesky Krumlov, Seegrotte, Baden

Gün Kayıpsız Tam 6 Gece 7 Gün (6 Gece Otel Konaklama)

1.Tur: 05-11 Temmuz, 2.Tur: 12-18 Temmuz, 3.Tur: 19-25 Temmuz,

4.Tur: 26 Temmuz-01 Ağustos (Kurban Bayramı), 5.Tur: 02-08 Ağustos (Kurban Bayramı),

6.Tur: 09-15 Ağustos, 7.Tur: 16-22 Ağustos, 8.Tur: 23-29 Ağustos, 8.Tur: 30 Ağustos-06 Eylül

1.Gün: İzmir – Aktarmasız Direkt Olarak Viyana, Budapeşte

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali önünde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Sun Express Hava Yolları ‘na ait XQ980 sefer sayılı uçuşu ile 05:10’da Viyana`ya hareket ediyoruz. Saat 06:40’da varışın ardından Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Varışımız sonrası panoramik olarak yapılacak şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlence turuna katılabilirler. Bu turumuzda Budapeşte’nin en otantik restoranında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken içkili ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz, meşhur Tokaji şaraplarının tadımını yapıyoruz. Geceye giderken yolda gidişte ve dönüşte Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme Budapeşte ‘deki otelimizde.

Macar Gecesi ve Budapeşte Gece Turu :50 EUR

2.Gün: Budapeşte – Esztergom – Visegrad – Szentendre – Budapeşte

Sabah kahvaltısının ardından, Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad üzerinden Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en görkemli nehirlerinden biri olan Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzu yaparken meşrubat veya içki ikramı. Avrupa’nın en güzel gece aydınlatmalarının yapıldığı Budapeşte’de Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme Budapeşte ‘deki otelimizde.

Tuna Nehri Tekne Turu: 30 EUR

3.Gün: Budapeşte – Bratislava – Prag

Sabah kahvaltısı otelimizde yapıyoruz daha sonra Prag yolculuğumuz başlıyor. Yol üzerinde Bratislava’yı ziyaret edip şehir turu gerçekleştiriyoruz. Bratislava’daki şehir turumuz; Eski Şehir Meydanı, Bratislava Kalesi, Michalska Brana, Ufo Köprüsü ve Ulusal Tiyatro’ yu kapsıyor. Bratislava’daki turumuzu bitirdikten sonra yola çıkarak, Prag ’a varıyoruz. Prag’a varışımız sonrası panoramik şehir turumuzda Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar Sokağı, Franz Kafka’nın Evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından organize edilecek Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu. Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme Prag ‘daki otelimizde.

Vltava Nehrinde Açık Büfe Yemekli Tekne Turu: 45 EUR

4.Gün: Prag – Karlovy Vary – Prag

Sabah kahvaltısının ardından Karlovy Vary ’e hareket ediyoruz. 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın, Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi Turu ‘na katılabilirler. Prag'ın yerel restoranlarınında Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceme Prag ‘daki otelimizde.

Çek Gecesi: 50 EUR

5.Gün: Prag – Dresden – Prag

Sabah kahvaltısının ardından Dresden’e hareket ediyoruz. Prag’a 160 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, II. Dünya Savaşı sonrası küllerinden doğan ve barok mimarisi ile inşa edilmiş muhteşem şehir merkezini ziyaret ederek şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO’NUN Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

6.Gün: Prag – Cesky Krumlov – Viyana

Sabah kahvaltımızın ardından Cesky Krumlov ’a hareket ediyoruz. Çek Cumhuriyeti’nin değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız. Kısa bir mola ardından Viyana’ya hareket ediyoruz. Varışımızda Viyana şehir turumuza başlıyoruz. Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otele transfer ve yerleşme. Turumuz sonrası otelinize transfer ve geceleme otelimizde.

7.Gün: Viyana – Seegrotte – Baden – Viyana ‘dan Aktarmasız Direk İzmir

Sabah kahvaltısı sonrası Nazi Almanyası ‘nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte ziyaret ediyoruz. Viyana’nin muhteşem ormanlarında geçilecek bir sonraki durağımız, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden olacak. Schönbrunn Sarayin Bahcesini ve Viyana şehir merkezine dönüyoruz. Sonrasında havalimanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Sun Express Yolları’nın XQ981 sefer sayılı uçağı ile saat 21:50’de İzmir’e hareket. Saat 01:10’da İzmir’e varış. Bir sonraki Kaçamak Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR FİYATLANDIRMALARI

TAMAMI 3*-4* OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda / Kişi başı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

NAKİT / HAVALE

1.Tur: 05-11 Temmuz, 2.Tur: 12-18 Temmuz, 3.Tur: 19-25 Temmuz,

ERKEN REZERVASYON FİYATI

799 Eur.

599 Eur.

1.099 Eur.

899 Eur.

699 Eur.

499 Eur.

299 Eur.

199 Eur.

NAKİT / HAVALE

6.Tur: 09-15 Ağustos, 7.Tur: 16-22 Ağustos,

8.Tur: 23-29 Ağustos, 8.Tur: 30 Ağustos-06 Eylül

ERKEN REZERVASYON FİYATI

799 Eur.

629 Eur.

1.099 Eur.

929 Eur.

699 Eur.

529 Eur.

299 Eur.

199 Eur.

NAKİT / HAVALE

4.Tur: 26 Temmuz-01 Ağustos

5.Tur: 02-08 Ağustos

ERKEN REZERVASYON FİYATI

799 Eur.

649 Eur.

1.099 Eur.

949 Eur.

699 Eur.

549 Eur.

299 Eur.

199 Eur.

Fiyatlarımız 0-10 kişi için geçerli olup kademeli artış gösterecektir. Lütfen güncel fiyatlarımızı acentamızdan sorgulayınız. İlan edilen fiyatlarımız Erken Rezervasyon için belirlenmiş en düşük rakamlardır.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • SunExpress ile İzmir ‘den Aktarmasız Direkt gidiş, Direkt dönüş Ekonomi Uçak Bileti (Viyana)
 • Özel Araçlarla Ulaşımlar ve Programdaki Belirtilen Turlar
 • Şehirler Arası Ulaşımlar
 • Konaklama Vergileri
 • Otoban ve Geçiş Ücretleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • 2 Gece Budapeşte, 3 Gece Prag, 1 Gece Viyana olmak üzere 6 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Prag Şehir Turu
 • Viyana Şehir Turu
 • Budapeşte Şehir Turu
 • Bratislava Şehir Turu
 • Dresden Turu
 • Cesky Krumlov Turu
 • Karlovy Vary Turu
 • Esztergom & Visegrad & Szentendre Turu
 • Seegrotte & Baden Turu
 • Mesleki Zorunluluk Sigortası (+65 Yaş Üzeri 15 € Surprim öder.)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle ve Akşam Yemekleri, Molalar
 • Rehber ve Kaptan Bahşişleri
 • Eğlence Aktiviteleri ve Tekne Turları
 • Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 0-64 Yaş: 15 €
 • Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 65 Yaş Üzeri: 30 €
 • Schengen Vize ve Hizmet Bedeli: 140 €
 • Yurtdışı Çıkış Fonu