İzmir Çıkışlı Uçakla Büyük Balkan Turu 2024
599 Euro
7 GECE 8 GÜN 6 Ülke

İzmir'den İzmir'e Aktarmasız Direkt Uçuş
Gündüz Saatlerinde Konforlu Saatler Farkı ile !

Vizesiz BÜYÜK BALKAN TURU 6 ÜLKE

Arnavutluk – Kosova – Makedonya – Sırbistan – Bosna Hersek – Karadağ

EKSTRA TUR YOK – HERŞEY DAHİL – KOSOVALI PROGRAM
Yöresel Restaurantlarda Makedon Gecesi ve Boşnak Köfteli Akşam Yemeği Dahil!
7 Gece Net Otel Konaklaması Dahil !

Tur Programımızın Diğer Tur Programlarından Farklılıkları ve Ayrıcalıkları
 Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi İle Gündüz Saatlerinde Aktarmasız Direkt Uçuş.
 Hafta Sonu Gidiş Dönüş, Çarşamba Gidiş Dönüş Olmak Üzere En Çok Çıkış Tarihi Seçeneği !
 Kosova Dahil Balkanlar Coğrafyasında 6 Ülke Bir Arada,
 Makedonya'nın Başkenti ve En Büyük Şehri Olan Üsküp 'de 2 Gece Konaklama Ayrıcalığı,

 2 Akşam Yöresel Restaurantlarda Makedon Gecesi ve Boşnak Köfteli Akşam Yemeği,
 7 Gece Tamamı 4* ve Bölge'nin En İyisi Otellerde Konaklama Farkı
 Profesyonel Rehber Kadrosu İle Tam Donanımlı Tur İmkanı
 Adım Adım Tüm Balkan Coğrafyasını Gezme İmkanı
 6 Gece Boyunca Otellerde Alınan Akşam Yemekleri
 Profesyonel Turizm Paketli Otobüsler İle Tur Süresince Ulaşım
 Balkanların En Gözde Yerlerinden Sveti Naum Turu Dahil
Enfes Güzelliği İle Bilinen Matka Kanyonu Dahil
 Blagaj Turu Dahil
 Sürpriz Ekstra Ödeme Olmadan, Herşey Dahil Program
— Manastır(Bitola) Turu Dahil.

 

Tur Hareket Tarihleri 7 Gece 8 Gün ( Pazar Hareket, Pazar Dönüş )
1.Tur: 07-14 Nisan, 2.Tur: 14-21 Nisan, 3.Tur: 21-28 Nisan, 4.Tur: 28 Nisan-05 Mayıs, 5.Tur: 05-12 Mayıs, 6.Tur: 12-19 Mayıs, 7.Tur: 19-26 Mayıs, 8.Tur: 26 Mayıs-02 Haziran, 9.Tur: 02-09 Haziran, 10.Tur: 09-16 Haziran, 11.Tur: 16-23 Haziran, 12.Tur: 23-20 Haziran, 13.Tur: 30 Haziran-07 Temmuz, 14.Tur: 07-14 Temmuz, 15.Tur: 14-21 Temmuz, 16.Tur: 21-28 Temmuz, 17.Tur: 28 Temmuz-04 Ağustos, 18.Tur: 04-11 Ağustos, 19.Tur: 11-18 Ağustos, 20.Tur: 18-25 Ağustos, 21.Tur: 25 Ağustos-01 Eylül, 22.Tur: 01-08 Eylül, 23.Tur: 08-15 Eylül, 24.Tur: 15-22 Eylül, 25.Tur: 22-29 Eylül, 26.Tur: 29 Eylül-06 Ekim, 27.Tur: 06-13 Ekim, 28.Tur: 13-20 Ekim, 29.Tur: 20-27 Ekim, 30.Tur: 03-10 Kasım, 31.Tur: 10-17 Kasım, 32.Tur: 24 Kasım, 01 Aralık
Tur Hareket Tarihleri 7 Gece 8 Gün ( Çarşamba Hareket, Çarşamba Dönüş )
1.Tur: 12-19 Haziran, 2.Tur: 19-26 Haziran, 3.Tur: 26 Haziran-03 Temmuz, 4.Tur: 03-10 Temmuz, 5.Tur: 10-17 Temmuz, 6.Tur: 17-24 Temmuz, 7.Tur: 24-31 Temmuz, 8.Tur: 31 Temmuz-07 Ağustos, 9.Tur: 07-14 Ağustos, 10.Tur: 14-21 Ağustos, 11.Tur: 21-28 Ağustos, 12.Tur: 28 Ağustos-04 Eylül

PROGRAM

1 Gün: İzmir-> Aktarmasız Direkt Uçuş İle Üsküp-Belgrad

İzmir Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları Kontuarı önünde Acenta Görevlileri ile buluşuyoruz. Ardından gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. Pegasus Hava Yollarının PC1571 Sefer sayılı uçağı ile saat 14:10’da Üsküp’e uçuyoruz. Yerel saat ile 14:30’da Üsküp’e iniyoruz. Bagaj, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından rehberimiz sizi aracımıza yönlendiriyor ve Belgrad için hareket ediyoruz. Uzun sürecek yolculuğumuz sırasında yolumuz üzerinde ihtiyaç ve akşam yemeği molası veriyoruz. Ardından geç saatlerde Belgrad 'a ulaşıyoruz. Geceleme Belgrad 'daki otelimizde.

Yolculuk Hk.: Üsküp ile Belgrad Arasındaki yolculuğumuz yaklaşık 435 km olup normal yoğunlukta 4.5 saat sürmektedir. Molalar ve yoğunluğa bağlı olarak 6 saate kadar uzayabilmektedir.

2 Gün: Belgrad – Sarajevo

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Belgrad ’daki şehir turumuza Kalemegdan ’dan başlıyoruz. Şehrin tarihine ve kalbine doğru hep birlikte bir kültür yolculuğuna çıkıyoruz. Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi’ni görüyoruz. Ardından Knez Mihailova caddesinde serbest zaman kullanıyoruz. Sonrasında araçtaki yerimizi alarak panoramik şehir turu ile Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan’ı görüyoruz. Sonrasında şehre bir zamanlar Yugoslavya’nın Başkenti ve TİTO ’nun gözbebeği şehri Belgrad’a veda ediyoruz. Uzun ama keyifli bir yolculuk sonrası Sarajevo ‘ya ulaşıyoruz. Sonrasında akşam yemeğimizi “Boşnak Köfte”li menü ile taçlandırdıktan sonra otelimize geçiyor ve yerleşiyoruz. Geceleme Sarajevo 'daki otelimizde. 

3 Gün: Saraybosna – Konjic – Mostar – Blagaj – Trebinje

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra şehir turumuza başlıyoruz. Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı ’da gezimize başlıyoruz. Osmanlı’dan günümüze gelen Kurşunlu Medresesi’ni, Gazi Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Saat Kulesi, Katolik Katedrali, Ortodoks Kilisesi ve Musevi Sinagogu’nu da gördükten sonra, I. Dünya Savaşı’nın kıvılcımının atıldığı Latin Köprüsü’ne gidiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmed Han’a atfedilen Fatih Camii’ni de ziyaret ettikten sonra Mostar için hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Konjic ‘de, Neretva Nehri üzerine kurulu Osmanlı dönemine ait Konjic Köprüsü’nü görüntüledikten sonra Mostar’a ulaşıyor ve yürüyüşümüze başlıyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen, Osmanlı mimarisinin sanat şaheserlerinden birisi olan Mostar Köprüsü’ne gidiyoruz. 1992 yılında Hırvat topçusu tarafından yıkılmasının ardından Türkiye Cumhuriyeti başta olmak üzere birçok ülkenin katkılarıyla 2004 yılında yeniden eski görünümüne kavuşan köprünün geçmişine doğru birlikte yolculuğa çıkıyoruz. Koski Mehmet Paşa Camii'ni gördükten sonra bu kez Buna Nehri’nin kaynağına kulur mistik havası ile bizi etkileyecek Blagaj’ı ziyaret ediyoruz. Ardından Trebinje’ye doğru yola alıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Otantik ve özgün olması ile ünlü olan otelimizin bulunduğu kasabada akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz yürüyüşe çıkabilirler. Akşam yemeği ve konaklama Trebinje veya civardaki otelimizde.

4 Gün: Trebinje – Kotor – Budva – İşkodra

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Dünyanın en genç devletlerinden olan Karadağ’a (Montenegro)’ya gidiyoruz. İlk durağımız, tarih, kültür ve doğanın buluştuğu kentimiz Kotor oluyor. Stari Grad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağınız turda; 17.yy’dan kalma Saat Kulesi, Kilise Meydanı, Tarih Müzesi’ni, Dönemin en uzun balkonuna sahip Orduevi Binası’nı, Meydanları’nı, Şapelleri’ni rehberimiz eşliğinde ziyaret ettikten sonra aracımıza geçiyor ve hareket ediyoruz. Panoramik olarak Budva’yı ve Adriyatik’in güzel sahillerinin eşliğinde yolumuza devam ediyoruz. Zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur ’lu bir zengine satılması ile günümüze restore edilerek, turizme kazandırılan muhteşem St.Stefan’ı uzaktaki tepelerden selamlıyoruz. Ardından Arnavutluk’un İşkodra şehrine doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra akşam yemeğimizi alıyor ve konaklıyoruz. 

5 Gün: İşkodra - Tiran –Elbasan- Ohrid

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Başkent Tiran için hareket ediyoruz. 20. yüzyılda yaşanan savaşların arasında kalan, 40 yıl boyunca da Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşayan, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk’un başkentini gezmeye başlıyoruz. 1614 'de Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de başkent olan şehirde Ethem Bey Camii’ni, Tarihi Saat Kulesi’ni, Ulusal Müze’yi, Opera ve Bale Binası’nı, Parlamento ve Başbakanlık Binaları ’nı, Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı’nı görüyor ve görüntülüyoruz. Sonrasında Elbasan’dan geçerek Balkanlar’ın incisi Ohrid ’e gidiyoruz. Balkanların en büyük göllerinden biri olan Ohrid Gölü ’nün kıyısına konumlanmış Işık Kenti Ohrid ‘de yürüyerek yapacağımız tur ile; 17 yy. dan beri varlığını sürdüren Halveti Tekkesi’ni, Ohrid’in sembolü Çınar Ağacı ’nı, Türk Çarşısı ’nı, uzun süren restorasyon çalışması sonrasında tekrar ibadete açılan Ali Paşa Camii’ni, Ohrid Limanı’nı, Karantina Kilisesi’ni görüyoruz. Kendinizi bir film setinde gibi hissettirecek olan Safranbolu Evleri, Abbaralar’ı, Antik Egnatia Yolu’nu, Saat Kulesi’ni, Ayasofya Klisesi ’ni gördükten sonra Ohrid çarşısında alışveriş için serbest zaman kullanıyoruz. (İncicilik; Ohrid tarihi boyunca şehrin önemli geleneklerinden biridir. Serbest zamanda tüm yapım aşamalarını inceleyip alışveriş yapma şansınız olacaktır.) Sonrasında otele ulaşıyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ohrid 'deki otelimizde.

6 Gün: Ohrid – Sveti Naum – Resne – Bitola(Manastır) – Üsküp

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından St. Naum’a ulaşıyoruz. Ohrid Gölü’nün doğduğu kaynağın olağanüstü manzaraları ile büyülendiğimiz kareleri anılarımıza taşıdıktan sonra bu kez de Resne için hareket ediyoruz. İttihat ve Terakki’nin ünlü simalarından Resne’li Niyazi ’nin Sarayı’nı gördükten sonra Bitola ’ya gidiyoruz. Manastır (Bitola) daki gezimiz sırasında; Türk Çarşısı’nı, Bedesten ’i, İshak Camii’ni, Yeni Cami’yi, Haydar Kadı Camii’ni ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ’yi-Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Üsküp’e giderek şehri geziyoruz. Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp ’de; Eski Tren Garı’nı, Üsküp doğumlu Hayırsever Rahibe Teresa'nın Anıtı ve Evi ’ni, Taş Köprü ’yü, Kale Surları ’nı, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir ve Çarşı’sını, Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri ’ni, Davud Paşa Hamamı’nı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar ’ını, görerek dış anlatımlarını gerçekleştiriyoruz. Ardından otelimize yerleşiyor ve konaklıyoruz.

7 Gün: Üsküp - Kosova (Priştine – Prizren) – Üsküp

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Kosova’nın Başkenti Priştina ’ya gidiyoruz. 15. yy.’da Sultan Beyazıt tarafından yaptırılmış Çarşı Camii’ni, 19.yy.’da muvakkithane olarak yapılmış Saat Kulesi’ni, 1461 yılında II. Fatih Sultan Mehmed tarafından yaptırılmış Sultan Murad Camii’ni, 19. yy.’dan kalma Hamam’ı, 16.yy.’da inşasına başlanıp 19.yy.’da tamamlanabilmiş Yaşar Paşa Camii’ni, Kosova Bilim ve Sanat Akademisi olarak kullanılan 19. yy.’dan kalma Osmanlı Konağı’nı ve Murad Hüdavendigar Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. Priştina ’daki turumuzun ardından Prizren ‘e giderek öğle yemeğimizi alıyoruz. Kosova Köftesi’nin tadına bakma fırsatı bulduğumuz yemeğimiz sonrasında 17. yy.’dan kalma Türk Hamamı’nı, 1615 ’de yapılmış Sinan Paşa Camii’ni, Prizren Kalesi’ni, Ortodoks Kilisesi’ni, Christ Saviour Kilisesi’ni görüyor ve kahvelerimizi içtikten sonra tekrar Üsküp’e dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

8 Gün: Üsküp – Matka Kanyonu – İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, muhteşem turumuzun finalini muhşem bir şekilde sonlandıracağımız, eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu ‘na gidiyoruz. “Cennet varmış Dünyada!..” dedirtecek görüntülerin iz bıraktığı hafızalarımız ve fotoğraf karelerimizle turumuzu sonlandırarak, Üsküp Havalimanı’na gidiyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yolları’nın PC1572 sefer sayılı uçağı ile saat 14:55’de İzmir’e hareket 17:10’da İzmir’e varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. Hoşça kalın. 

 

 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
09.06.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
699,00 €
1.499,00 €
899,00 €
999,00 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 249,00 €
3 - 12 Yaş 699,00 €
-
12.06.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
699,00 €
1.499,00 €
899,00 €
999,00 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 249,00 €
3 - 12 Yaş 699,00 €
-
19.06.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
699,00 €
1.499,00 €
899,00 €
999,00 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 679,00 €
-
23.06.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
799,00 €
1.499,00 €
999,00 €
999,00 €
799,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 779,00 €
-
26.06.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 249,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
30.06.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
699,00 €
1.499,00 €
899,00 €
999,00 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 679,00 €
-
03.07.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
10.07.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
849,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 249,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
14.07.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
799,00 €
1.499,00 €
999,00 €
999,00 €
799,00 €
0 - 2 Yaş 299,00 €
3 - 12 Yaş 779,00 €
-
17.07.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
24.07.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 249,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
28.07.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
799,00 €
1.499,00 €
999,00 €
999,00 €
799,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 779,00 €
-
31.07.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
07.08.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
11.08.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
799,00 €
1.499,00 €
999,00 €
999,00 €
799,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 779,00 €
-
14.08.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
21.08.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
25.08.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
799,00 €
1.499,00 €
999,00 €
999,00 €
799,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 779,00 €
-
28.08.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
04.09.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
749,00 €
1.499,00 €
949,00 €
999,00 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 729,00 €
-
08.09.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
699,00 €
1.499,00 €
899,00 €
999,00 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 679,00 €
-
15.09.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
699,00 €
1.499,00 €
899,00 €
999,00 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 679,00 €
-
29.09.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
699,00 €
1.499,00 €
899,00 €
999,00 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 679,00 €
-
13.10.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
599,00 €
1.499,00 €
799,00 €
999,00 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 579,00 €
-
20.10.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
599,00 €
1.499,00 €
799,00 €
999,00 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 579,00 €
-
27.10.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
599,00 €
1.499,00 €
799,00 €
999,00 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 579,00 €
-
03.11.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
599,00 €
1.499,00 €
799,00 €
999,00 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 579,00 €
-
10.11.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
599,00 €
1.499,00 €
799,00 €
999,00 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 579,00 €
-
17.11.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
599,00 €
1.499,00 €
799,00 €
999,00 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 579,00 €
-
24.11.2024 Erken Rezervasyon Fırsatı 999,00 €
599,00 €
1.499,00 €
799,00 €
999,00 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 12 Yaş 579,00 €
-

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi İle İzmir - Üsküp - İzmir Aktarmasız Direkt Uçuş
 • Prizren, Priştina, Üsküp, Tetova, Ohrid, Resne, Bitola, Belgrad, Saraybosna, Konjic, Mostar, Trebinje, Kotor, Budva, İşkodra, Tiran Panoramik Şehir Turları
 • Havaalanı Otel Havalanı Transfer Hizmetler ve Ulaşım Hizmetleri
 • Yerel ve Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Tamamı 4*Otellerde 2 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Belgrad, 1 Gece Saraybosna, 1 Gece Trebinje veya civarı, 1 Gece İşkodra ile Toplam 7 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • 1 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Trebinje veya civarı, 1 Gece İşkodra Otellerinde Alınan 4 Akşam Yemeği
 • Yöresel Restaurant’da Makedon Gecesi Eşliğinde Alınan 1 Akşam Yemeği
 • Yöresel Restaurant’da Boşnak Köftesi Olarak Alınan 1 Akşam Yemeği
 • Kosova Geçiş Ücreti
 • Sveti Naum Turu
 • Matka Kanyonu Turu
 • Blagaj Tekkesi Turu 
 • Kosova Turu (Priştina-Prizren)
 • Manastır (Bitola) Turu
 • Bazı Şehirlerde Alınan Mecburi Yerel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm Otoban Check-Point Ve Otopark Ücretleri
 • Şehir Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları
 • Havalimanı Vergileri ve Servis Bedelleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otelde Alınan Ekstralar ve Tüm Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi ve Turlar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi 0-64 Yaş: 15 €
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi 65-80 Yaş: 30 €
 • (Covid-19 Seyahat Kuralları gereği tur paketine eklenecektir)

OTEL LİSTESİ

 • Belgrad - Hotel Majdan 4* v.b
 • Saraybosna - Hotel Crsytal 4* v.b
 • Medjugorje - Hotel Brotnjo 4* v.b
 • İşkodra - Hotel Alis 4* v.b
 • Üsküp - Hotel Gold 4* v.b
 • Ohrid - Hotel Belvedere 4* v.
 • Otellerde aynı standartı korumak kaydı ile değişiklik olabilmektedir.