Kuşadası - Caferli
1.300 TL
KSD12 - 2 Yatak Odalı Villa

Villa Özelliği
Tesisimiz,2019 yılı itibariyle yeni açılacak olan, Kuşadası Caferli Köyünde 11 adet özel havuzlu lüks villadan oluşmaktadır.  Özel Bahçe alanı içerisinde yer alan 2+1  tam korunaklı özel havuzlu villalarımız, tatillerinde mahremiyet arayan aileler için özel olarak tasarlanmış ve zevkle dekore edilmiştir.7/24 Resepsiyon hizmeti ve tesis güvenliği,villanızda ücretsiz Wi-Fi, günlük havuz-bahçe bakım ve temizliği, teknik servis hizmeti. Üç günde bir periyodik villa temizliği ve havlu/nevresim değişimi, araç park alanı ve çöplerin günlük toplanması fiyata dahildir.

Depozito

Villa ve içerisindeki eşya, ekipman veya binanın amacı dışında kullanımı vs. ile oluşabilecek her tür zarar ve hasarın tazmini amacıyla villaya girişinizden önce 500 TL depozito ücreti alınmaktadır. Kiraladığınız villada herhangi bir hasar olmaması halinde depozito misafirimize çıkışta iade edilir.

Elektrik ve Su Tüketimi

Su tüketimlerinin tamamı konaklama ücretinin içindedir Elektrik tüketimlerinde ise günlük 30 kw fiyata dahildir Konaklama süresi bitiminde toplam kullanılabilir limitin üstünde tüketim olduğu zaman 65 krş kw başına tahsil edilir

Kişi Sayısı: 5

Oda: 2

Yatak Sayısı: 3

Banyo Sayısı: 2

Havuz: Özel Havuz

Bahçe: Özel Bahçe 

Plaja Uzaklık: Long Beach 8 km. 

Merkeze Uzaklık: Kuşadası 18 km. 

2021 Sezonu Günlük Kiralama Fiyatları (Minimum 7 gece konaklama şartı vardır.)

01 Haziran - 30 Haziran: 1.300 TL

01 Temmuz - 31 Ağustos: 1.850 TL

01 Eylül - 30 Eylül: 1.300 TL