Antalya - Kaş
3.450 TL
AYT12 - 4 Yatak Odalı Villa

Villa Özelliği (AYT12)
Kiralık Yazlık Villa Kaş yarım adasında ki bu villamız lüks ve rahat bir villadır. Tatil villamız Kaş merkeze araçla 5-6 dk mesafededir. 4+1 odalı 4 banyolu rahat edebileceğiniz geniş bir tatil evidir. Bütün odaların da klima mevcuttur. Kiralık tatil evimiz ful eşyalıdır. Mutfak ekipmanlarının tamamı mevcuttur. Araçla Kalkana ulaşım 30 dk mesafededir. Villanın kendine özel havuzunda eğlenceli vakitler geçirirken aynı zaman da denizin güzel eşsiz manzarası da size eşlik etmek için çok uygun.

Harika manzaraya sahip bu villa da çok güzel ve eğlenceli anılarla dolu bir  tatil geçirmek harika olmaz mı? Kaputaş plajına gitmek isteyenler için araçla ulaşım 20-25 dk mesafededir.

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler dahildir.

Maksimum Kişi Sayısı: 8 

Oda Sayısı: 4

Yatak Sayısı: 6

Banyo Sayısı: 4

Havuz: Özel Havuz

Bahçe: Özel Bahçe

Plaja Uzaklık: 450 mt. 

Markete Uzaklık: 5 km.

Günlük Kiralama Ücretleri (Minimum 7 gece kiralama şartı vardır.)

01 Temmuz - 30 Eylül: 3.450 TL

01 Ekim - 31 Ekim: 1.180 TL