Antalya - Kalkan
1.935 TL
AYT42 - 1 Yatak Odalı Balayı Villası

Villa Özelliği (AYT42)
Patara ve doğa manzaralı balayı villamız, banyolu 1 yatak odasına sahip olup 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Yatak odasında 1 king size yatak bulunmaktadır. Açık plan oturma/yemek odası ve mutfak bölümünden, dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış yüzme havuzu ve mangal/veranda alanına geçilir.

Kalkan-Üzümlü Köyü’nde yer alan jakuzili ve kapalı ısıtmalı havuzlu tatil villamız, zarif tasarıma ve enfes Üzümlü ve Patara deniz manzarasına sahiptir. Villamızda evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmakta olup, ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.

Villamız banyolu ve ısıtmalı kapalı havuzlu yatak odası ve yüzme havuzuna açılan açık mutfaklı oturma/yemek odasından oluşur. Mutfak kısmında bulunan yemek masası 4 kişi kapasitelidir.

Özellikler: Özel açık yüzme havuzu, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, güneşlenme alanı, şezlonglar, özel bahçe, özel park yeri ve mangal alanı.

***Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir.

Maksimum Kişi Sayısı: 2

Oda Sayısı: 1

Yatak Sayısı: 1

Banyo Sayısı: 1

Havuz: Özel Havuz

Denize Uzaklık: 10 km.

Merkeze Uzaklık: 10 km.

Günlük Kiralama Fiyatları (Minimum 5 gece kiralama şartı vardır.)

01 Temmuz - 06 Eylül: 1.935 TL

07 Eylül - 30 Eylül: 1.685 TL