Bodrum - Yalıkavak
1.800 TL
BDR99 - 4 Yatak Odalı Ortak Havuzlu Villa

Villa Özelliği

Villa Bodrumun En Güzel Koylarından Yalıkavak 'tadır. Ev comple eşyalarla döşenmiş olup, konforunuz için bütün imkanlar sağlanmıştır. Tamamen Müstakil Villalardan oluşan ve ortak kullanımda bir de havuzu bulunan bu site, denize sıfır konumdadır. Sitenin hemen önündeki plajda ve iskelede tüm gün güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Yalıkavak haftalık kiralık yazlık seçeneklerimiz içinde denize en yakın olan villamız huzurlu bir aile ortamına sahiptir.

Tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her türlü eşya konforunu sunan Yalıkavak kiralık yazlık villamız 4 Yatak odası ve 2 salondan oluşmakla beraber muhteşem deniz manzaralıdır. 250 m2 iç kullanım alanına sahip olan Yalıkavak Yazlık Kiralık Villa da ebeveyn banyosu dahil olmak üzere toplamda 4 banyosu vardır. Odalarda bulunan 8 kişinin kalabileceği yatakların haricinde, 10 kişilik bir grup olmanız halinde, bahçe katında bulunan salon bölümüne koyabileceğimiz ek ücretli 2 ekstra yatakla beraber toplamda 10 kişi kalabilmektedir. Evin kendine ait bahçe ve balkonunda manzara eşliğinde içeceklerinizi yudumlarken Ege nin mavi denizi gözlerinizi kamaştıracak.

Villa’nızın tüm odalarında ve salonunda Klima, Sıcak su, Tv/Uydu yayını, Dvd, Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, su ısıtıcı, fırın, ocak, komple mutfak malzemesi, ütü ve ütü masası, bahçe masası, havlu ve çarşaf takımları, portatif mangal ve şezlonglar bulunmaktadır.

Zemin Kat: Salon, 1 yatak odası, 1 duş banyo ve bahçeye açılan geniş bir teras
Birinci Kat: Salon, Mutfak, 1 Banyo ve 1 balkon
İkinci Kat: 3 adet Yatak odası, 2 Banyo (biri ebeveyn banyosu), ve odadan çıkılan Balkon

 

Maksimum Kişi Sayısı: 8

Oda Sayısı: 4

Yatak Sayısı: 6

Banyo Sayısı: 4

Havuz: Ortak Havuz

Bahçe: Ortak Bahçe

Plaja Uzaklık: 50 mt.

Markete Uzaklık:  2 km.

 

2021 Sezonu Günlük Kiralama Ücretleri (Minimum 7 gece kiralama şartı vardır)

02 Şubat - 31 Mayıs: 1.800 TL

01 Haziran - 30 Haziran: 2.250 TL

01 Temmuz - 31 Ağustos: 2.750 TL

01 Eylül - 30 Eylül: 2.450 TL

01 Ekim - 31 Ekim: 2.250 TL

 

Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir. Misafirler villa/daire çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket etmeyeceklerine, rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklarını kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklardır. Misafir, konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur. Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi kabul eder ve vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt eder.