Fethiye - Hisarönü
650 TL
FTH172 - 4 Yatak Odalı Özel Havuzlu Villa

Villa Özelliği (FTH172)

Hisarönü merkeze çok yakın konumda yer alan villamız, büyük bir kompleks içerisinde müstakil olarak yer almaktadır. Geniş bahçe içerisinde  özel havuzludur. Kalabalık ve çocuklu aileler için uygun ve eğlenceli bir villadır. Eğlence ve sosyal hayatın kalbi Hisarönü merkeze yaklaşık 10 dakikalık  yürüme mesafesindedir. Toplu ulaşım araçlarının geçtiği güzergaha oldukça yakındır. Özel aracınız ile Ölüdeniz Plajı sadece 5 dakika uzaklıktadır.

Villamızın her odası ebeveyn banyolu olmak üzere toplamda 4 odadan oluşmakta olup 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

Fiyata Dahil Hizmetler

Özenle döşenmiş, full eşyalı dayalı döşeli evde konaklama, Elektrik, su ve gaz kullanımı, Müşteri temsilcisi tarafından karşılama, anahtar teslimi.

Sözlü ve yazılı bilgilendirme. Her hafta ara temizlik; çarşaf, havlu değişimi ve banyoların temizliği, Kişi sayısı kadar temiz çarşaf ve havlu

24 saat yardım ve danışma hattı. Her sabah havuz ve bahçe bakımı

Havuz

Geniş bahçe içerisinde villaya ait özel havuz bulunmaktadır.

Bahçe

Kendine ait bahçe içerisinde özel havuz, yeteri kadar şezlong ve şemsiye, havuz başı duş, barbekü ve özel otopark bulunmaktadır.

Mutfak

Açık plan şeklindeki mutfağımızda tatiliniz boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özenle hazırlanmış her türlü mutfak araç gereci ve elektronik eşya bulunmaktadır.

Yatak Odası

1. Yatak Odası

1 adet çift kişilik yatak, klima, elbise dolabı, bebek yatağı, ebeveyn banyosu ve geniş bir balkon bulunmaktadır.

2. Yatak Odası

1 adet çift kişilik yatak, klima, elbise dolabı, ebeveyn banyosu ve geniş bir balkon bulunmaktadır.

3. Yatak Odası

1 adet çift kişilik yatak, klima, elbise dolabı, ebeveyn banyosu ve geniş bir balkon bulunmaktadır.

4. Yatak Odası

2 adet tek kişilik yatak, klima, elbise dolabı, ebeveyn banyosu ve geniş bir balkon bulunmaktadır.

Salon

Oturma grubu, yemek masası ve sandalyeler, LCD Tv, klima bulunmaktadır. Salondan havuz kenarına kolaylıkla geçiş sağlayabilirsiniz.

 

2021 Sezonu Günlük Kiralama Fiyatlar (Minimum Kiralama 7 gündür)

01 Mart – 12 Mayıs 2021: 650 TL gecelik

13 Mayıs – 15 Haziran 2021: 1.100 TL gecelik

16 Haziran – 15 Eylül 2021: 3.600 TL gecelik

16 Eylül – 30 Eylül 2021: 1.100 TL gecelik

01 Ekim – 31 Aralık 2021: 650 TL gecelik

 

Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir. Misafirler villa/daire çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket etmeyeceklerine, rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklarını kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklardır. Misafir, konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur. Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dâhil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi kabul eder ve vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt eder.