GAP & Doğu Akdeniz & Diyarbakır Turları
3.699 TL
6 Gece 7 Gün

2022 Yılına Özel Hazırlanmış En Kapsamlı GAP Rotası

GAP & Doğu Akdeniz & Diyarbakır Turları

6 Gece 7 Gün (5 Gece Otel)
Narlıkuyu, Kız Kalesi, Mersin, Tarsus Gezileri Ayrıcalığı ile…
Antakya’da Konaklama Farkı, Detaylı Tur Programı Ayrıcalığı.
Bölge’nin En İyi Tesislerinde Konaklamalı,
Profesyonel GAP Uzmanı Rehber Kadrosu Eşliğinde…

Doğu Akdeniz ‘in İncileri; MERSİN & TARSUS,
Çukurova’nın merkezinde, Seyhan ve Ceyhan’ın can verdiği, lezzet diyarı; ADANA,
Gastronomi ve Tarih’in En Önemli Merkezlerinden; HATAY,
Tarih ve Kültürel zenginlikleriyle kendisine hayran bırakan Gazi Şehrimiz; GAZİANTEP,
Güneydoğu'nun "saklı cenneti", sakin ve huzur veren özelliğiyle Cittaslow Kenti; HALFETİ,
Peygamberler Şehri, "Şanlı " unvanıyla onurlandırılan; ŞANLIURFA,
12.000 yıllık tarihi ile tarihin sıfır noktası GÖBEKLİTEPE,
Taşların dile geldiği Güneşin Ülkesi, Mezopotamya'nın denizi; MARDİN,
Farklı kültür ve inanca sahip farklı dilleri konuşan insanların hoşgörü içinde yaşadığı; MİDYAT,
UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Surları, Nazlı Kızımız Dicle'nin kenarında çölün ortasında, vaha gibi duran Hevsel Bahçeleri ile tarihi ve kültürel değerleri ile görenleri şaşırtan, eskinin "Taşı Kara, Bahtı Kara "şehri; DİYARBAKIR,
Gökyüzüne yakın krallık Kommagene Krallığı'nın tahtı; NEMRUT DAĞI,
Tarih’in En Eski yerleşimlerinden ve ilk Üniversitesinin yer aldığı HARRAN,
Güneydoğu Anadolu ‘nun En Çok Merak Edilen Dondurması ile meşhur; KAHRAMANMARAŞ,
Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu ‘nun En Popüler Turizm Merkezleri Bir Arada!

Tur Hareket Tarihlerimiz 6 Gece 7 Gün (5 Gece Otel)

1.Tur: 01-07 Nisan, 2.Tur: 08-14 Nisan (Sömestr Tatili), 3.Tur: 22-28 Nisan (23 Nisan Tatili), 4.Tur: 29 Nisan-05 Mayıs (Ramazan  Bayramı), 5.Tur: 13-19 Mayıs (19 Mayıs Tatili), 6.Tur: 27 Mayıs-02 Haziran, 7.Tur: 10-16 Haziran, 8.Tur: 24-30 Haziran, 9.Tur: 08-14 Temmuz (Kurban Bayramı), 10.Tur: 29 Temmuz-04 Ağustos, 11.Tur: 19-25 Ağustos, 12.Tur: 02-08 Eylül, 13.Tur: 09-15 Eylül, 14.Tur: 16-22 Eylül, 15.Tur: 23-29 Eylül, 16.Tur: 30 Eylül-06 Ekim, 17.Tur: 07-13 Ekim, 18.Tur: 14-20 Ekim, 19.Tur: 21-27 Ekim, 20.Tur: 28 Ekim-03 Kasım (29 Ekim Tatili), 21.Tur: 11-17 Kasım (Sömestr Tatili)

Program

1 Gün: İzmir, Konya, Karaman, Mut, Silifke

Saat 18.00 ’da ÜÇKUYULAR (Benzin İstasyonları Karşısı), Saat: 18.30 ’de ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 18.45 ’de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 19.00 ’da BAYRAKLI (Bayraklı Üst Geçit Duraklar Önü), 19.15 ’de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka Anıt Karşısı), 19.20 ’da KARŞIYAKA YUNUSLAR (Yunuslar Karşısı Mavi Kule Önü), 19.30 ’de MAVİŞEHİR (Mavişehir Ege Park Önü), 20.00 ‘da BORNOVA (Ege Üniversitesi Eğitim Kampüsü Önü) yolcularımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Konya, Karaman, Mut, Silifke üzerinden Mersin’in cennet koylarından NARLIKUYU ’ya ulaşıyoruz. 

2 Gün: Narlıkuyu, Kız Kalesi, Mersin, Tarsus, Hatay, Harbiye

Turumuza bir zamanların Kilikyası ’sı, günümüzün ÇUKUROVA bölgesinin en büyük liman kentlerinden birisi olan MERSİN ’in tatlı ve soğuk sularıyla ünlü koyu NARLIKUYU ile başlıyoruz. Yörük kültürünü kahvaltısı ile tanımaya başlıyoruz. Hızlı ama bir o kadar da keyifli kahvaltımızın ardından, KIZ KALESİ ’ni görüntülemek için kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Efsanesine yaptığımız yolculuk sonrası ise güzel şehrimiz MERSİN ‘e ulaşıyoruz. Sahili boyunca bir baştan başa geçtiğimiz Mersin için anılarımızda da bir sayfa açmak için fotoğraf molası verdikten sonra, TARSUS ’a doğru yol alıyoruz. Mısır Kraliçesi Kleopatra ’nın şehre gelişinde, giriş yaptığı kabul edilen KLEOPATRA KAPISI ’nı, Çanakkale Savaşlarının kahramanlarından NUSRAT MAYIN GEMİSİ ’ni ve TARSUS EVLERİ ’ni de görüntüledikten sonra, bu kez yönümüzü HATAY ’a çeviriyoruz. Kaynağını Lübnan Dağları’ndan alan, tersine akıyormuş gibi göründüğü için de ASİ ismini alan ünlü nehrimizin kenarında kurulmuş ANTAKYA ’ya ulaşarak, tepsi kebabından humusuna özgün lezzetlerinin tadına bakıyor ve üstüne de künefemizi yedikten sonra, gezmeye başlıyoruz. Hz. İsa’ya inanlara ilk kez “Hristiyan” adının verildiği St. PIERRE KİLİSESİ ‘ni ve ANTAKYA MOZAİK MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Dünyaca ünlü müzemizde muhteşem eserlere tanıklık ettikten sonra, bir zamanların meşalelerle aydınlatılan sütunlu caddesini yani şimdiki ismiyle KURTULUŞ CADDESİ ’ni geçmeye başlıyoruz. Anadolu’nun en eski camilerimizden HABİB-İ NECCAR CAMİ ve TÜRBESİ ’ni ziyaretimiz sonrası, dinlerin buluştuğu kent Hatay’da, SARIMİYE (SERMAYE) CAMİ ile sırt sırta vermiş KATOLİK KİLİSESİ ’nin tarihten sayfalar anlatır gibi kardeşçe duruşlarını bizler de görerek, yürüyüşümüzü devam ettiriyoruz. Antakya’nın o kendine özgü daracık sokaklarında ilerlerken bir zamanki yaşantılarını hayal ediyor ve eski ismiyle ZENGİNLER MAHALLESİ evlerini fotoğraf karelerimize alıyoruz. Şelaleleriyle ünlü HARBİYE ise günümüzün son durağı oluyor. Yoğun ama keyifli geçen günün ardından otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yemek sonrası dilerlerse şelalelere gidebilir ve yemek sonrası keyif çayı içebilirler. Konaklama Antakya (Harbiye)’deki otelimizde. 

3 Gün: Kahramanmaraş, Kahta, Karakuş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı, Adıyaman

Kahraman Maraşlıların canları pahasına kendilerini siper ederek, bu cennet vatanı bizlere emanet ederken yaptıklarını rehberimizden dinliyor ve bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz. Şehrin tam merkezinde en yüksek noktasına kurulan, tüm kente hâkim, Hititler ’den bu yana pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan KAHRAMANMARAŞ KALESİ ’nin eteklerine ulaşıyor, TAŞ MEDRESE ve ULU CAMİ ’yi görüyor ve şehrin ticari kalbinin attığı çarşıya giriyoruz. UZUN ÇARŞI, TAŞ HAN, BAKIRCILAR ÇARŞISI ’nı görüp, kentle özdeşleşmiş SÜTÇÜ İMAM ANITI ’nde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, KAHRAMANMARAŞ DONDURMASI ’nı yerinde yemek için YAŞAR PASTANESİ ’ne gidiyoruz. Ardından güzel kentimize veda ediyor ve ADIYAMAN için yol almaya başlıyoruz. KAHTA ’ya ulaştığımızda bizi bekleyen minibüslerdeki (ekstra) yerlerimizi alarak keyifli bir deneyim için hareket ediyoruz. İlk durağımız olan Antik Cabinas Çayı üzerinde kurulu CENDERE KÖPRÜSÜ ve KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ ’nde kısa fotoğraf molaları verdikten sonra, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki NEMRUT DAĞI ‘nın gizemli dünyasına olan yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2150 mt yüksekliği ile Dünyanın en yüksek Açıkhava Müzesi ve 8.Harikası olan Nemrut Dağı’nda, 2000 yıldır güneşin doğuşu ve batışını, bu yükseklikten izleyen dev heykelleri görerek, güneşin dağı selamlamasına bizler de tanıklık ediyoruz. Antik dünyanın küçük ama inanç, kültür ve geleneklerinin bütünleştiği Krallığı KOMMAGANE ’nin sırlarla dolu dünyasına olan yolculuğumuzun ardından tekrar otobüsümüze ulaşarak ADIYAMAN ’daki otelimiz için hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra yerleşiyor ve konaklıyoruz. Geceleme ADIYAMAN ‘daki otelimizde.

Nemrut Turu Önemli Bilgilendirme: Tüm koşullar eksiksiz sağlanmasına rağmen Günlerin Kısalması, Yol yoğunluğu ve ön görülemeyen sebeplerle Gün Batımı 'na yetişilemezse eğer Gün Doğumu olarak program revize edilebilir. Ayrıca bu tur yazın bile olsa Nemrut Dağı çok soğuk olacağından Atkı, Eldiven, Bere ve Mont almanızı öneriyoruz.

4 Gün: Diyarbakır, Batman, Hasankeyf, Midyat, Mardin

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Siverek üzerinden DİYARBAKIR ’a doğru yola çıkıyoruz. Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin Boğaz Köprüsü olarak kabul edilen, Adıyaman ile Şanlıurfa’yı birbirine bağlayan, Atatürk Baraj Gölü’nün üzerinde, Fırat’a meydan okuyan NİSSİBİ KÖPRÜSÜ ’nü görerek, Diyarbakır’a ulaşıyoruz. Çin Seddi’nden sonra dünyada korunagelmiş en uzun 2.yapı olan DİYARBAKIR SURLARI ’na ve şehre bizler de “Hoş bulduk !..” diyor ve kenti gezmeye başlıyoruz. Kendisinden önce şarkısı gelen şanslı yapılardan birisi olan MARDİN KAPI ’dan kuşbakışı gördüğümüz HEVSEL BAHÇELERİ ’nin çölün ortasındaki vaha gibi duran güzelliğine hayran kalırken, yönümüzü sur içine çeviriyor ve şehre girerek DÖRT AYAKLI MİNARE (ŞEYH MUTAHHAR CAMİİ)’ne gidiyoruz. Sonrasında tarihi ve ihtişamı ile büyüleyecek bir başka önemli yapı ULU CAMİ ’yi ziyaretimizin ardından CAHİT SITKI TARANCI EVİ ’ne gidiyoruz. Minik bir çay kaçamağı yapacağımız TARİHİ HASAN PAŞA HANI ‘ndan sonra birlikte DAĞ KAPI ’ya gidiyor ve bizi bekleyen aracımıza geçiyoruz. Petrol kuyuları ile bize göz kırpmaya başlayan BATMAN ‘ı geçtikten sonra, Dicle Nehri’nin iki yakasını ayırdığı, Süryanice “KİFOS”, Osmanlıca “KAYALAR VE MAĞARALAR KENTİ” anlamındaki “HISN-I KEYFA” ya yani günümüzün HASANKEYF ’ine ulaşıyoruz. Ilısu Barajı’nı ve Hasankeyf’in son halini karelerimize aldıktan sonra, film platolarının gözde mekânı MİDYAT için hareket ediyoruz. “Sokaklarında yürümezseniz Midyat’ı anlayamazsınız !..” diyoruz ve DEVLET KONUKEVİ ’ne gidiyoruz. Dileyen yolcularımız burada; yakın zamanda çekilen “Sıla” filmiyle ününe ün katan konağı ziyaret edebilir, dileyen yolcularımız da gümüş alışverişi yapabilirler. Ardından “Taşların Dile Geldiği Güneş’in Ülkesi MARDİN” için hareket ediyoruz. Otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama MARDİN ‘deki otelimizde.

5 Gün: Mardin, Deyrul Zafaran Manastırı, Kasımiye Medresesi, Göbeklitepe, Şanlıurfa, Balıklıgöl, Sıra Gecesi

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra DEYRULZAFARAN MANASTIRI ’na gidiyoruz. Muhteşem mimarisi ile Süryani Kilisesi’nin önemli merkezi olan manastırı ziyaret ederken, Süryanileri de yakından tanıma fırsatı buluyoruz. Ardından birçok modacının gözde defile mekanı olan KASIMİYE MEDRESESİ ’ni geziyoruz.  Bir zamanların çok önemli eğitim merkezlerinden birisi olan medresenin, hüzünlü hikayesinin eşlik ettiği tasavvuf öğretisini rehberimizden dinledikten sonra, fotoğraflarımızı çekiyor ve aracımıza geçiyoruz. Sonrasında 1.Caddeye ulaşarak, yürümeye başlıyoruz. Yapacağımız yürüyüş sırasında; ŞEYH ÇABUK CAMİİ ’ni, ESKİ SÜRYANİ KATOLİK PATRİKHANE BİNASI ’nı, CUMHURİYET MEYDANI ’nı, Mardin evlerini ve sokaklarını, çarşılarını, pasajlarını görerek ULU CAMİ ’ye gidiyor ve ziyaret ediyoruz. Dönüşümüzü 1. Cadde üzerinde gerçekleştirirken KASIM TUĞMANER CAMİ, TUĞHAN, ŞAHKULUBEY KONAĞI ’nı görerek şehre veda ediyoruz. Ardından bizleri günümüzden yaklaşık 12.000 yıl öncesine götürecek GÖBEKLİTEPE için yola çıkıyoruz. Heyecan veren, bilinen ve bilinmeyenlerine doğru zaman tünelinde birlikte yol alıyoruz. İnsanoğlunun gözlerini ilk kez dünyaya açtığı tahmin edilen ve Dünya’nın İlk Tapınağı olan, Dünya’nın nefesini tutarak gelişmelerini izlediği bu noktadaki ziyaretimizin ardından ŞANLI şehrimiz ŞANLIURFA ’ya ulaşarak, merkezindeki gezimize başlıyoruz. BALIKLI GÖL (Aynzeliha ve Halil-ür Rahman Gölleri), RIZVANİYE CAMİ (Zulümiye Cami), MEVLİD İ HALİL KÜLLİYESİ VE HZ. İBRAHİM MAĞARASIHALİL-ÜR RAHMAN CAMİ ziyaret ettikten sonra otelimize yerleşiyor ve akşam için hazırlık yapıyoruz. Hazırlandıktan sonra (ekstra) SIRA GECESİ ‘ne katılan misafirlerimiz ile geleneksel restoranımıza gidiyoruz. Bu akşam otelde yemek almıyoruz, SIRA GECESİ tercih etmeyen misafirlerimiz ise URFA ‘nın geleneksel mutfaklarının, kebaplarının tadına bakma fırsatı yakalayabilirler. SIRA GECESİ Tercih eden misafirlerimiz ise; Ariflerin söze geldiği, çırakların dize geldiği, şiirlerin saza geldiği SIRA GECESİ ’ne gidiyoruz. Akşam yemeğimizi müzik eşliğinde keyifli bir biçimde tamamladıktan sonra, otelimize dönüyoruz. Konaklama ŞANLIURFA ‘daki otelimizde.

6 Gün: Harran, Halfeti, Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Tevrat`ta Hârân olarak, İncil’de aynı adla anılan bir kent olarak geçen, İslam tarihçilerinin ise kentin kuruluşunu Nuh Peygamberin torunlarından Kaynana veya İbrahim Peygamberin kardeşi Aran `a (Haran) bağladıkları adını sıcak havasından alan HARRAN ’a gidiyoruz. Bölgenin iklim ve doğasıyla uyumlu, kendine özgü HARRAN EVLERİ ’ni ziyaret ederken, HARRAN KALESİ ’ni, SURLAR ’ını ve tarihin en eski İSLAM ÜNİVERSİTESİ ’ni de görme fırsatı yakalıyoruz. Sonrasında aracımıza geçerek, Fırat’ın suları altındaki; Saklı Cennetin Kayıp Kenti HALFETİ ’yi keşfe gidiyoruz. Sakin (CITTASLOW) Kentimizin, geçmişten günümüze olan hikâyesini; BİRECİK BARAJI ’nda yapacağımız tekne turumuz(ekstra) sırasında dinliyoruz.  Sular altında kalan evlerini, ağaçlarını hatta camilerini izlerken hep birlikte bir zamanların Halfeti’sini hayal ediyoruz. Öykünün sonunda “Fırat’ın suyundan, Halfeti’nin havasından ve toprağından ayırmayın beni diyen!” Dünyaca ünlü SİYAH GÜL ’ün yetiştiği topraklardan ayrılarak, Güneydoğu Anadolu’nun en büyük, Türkiye’nin 8.ili ve Milli Mücadelemiz sırasında destan yazan “Gazi” ünvanlı şehrimiz GAZİANTEP ’e gidiyoruz. Sıra kendimizi ödüllendirmeye geldi diyerek; “Acaba ne yemesek ???” i düşünüyoruz. Dünyaca ünlü gastronomi kentinin ünlü lezzetlerinin tatlarına bakmaya başlıyoruz. Kebabıyla, katmeriyle, baklavasıyla, kahvesiyle lezzet durağı şehrimizde enerjimizi topladıktan sonraki durağımız ise; Dünyanın en büyük Mozaik Müzelerinden birisi olan, Birecik Barajı suları altında kalan Zeugma Antik Kenti’nin muhteşem mozaiklerinin de sergilendiği, dünya standartlarında müze olma özelliği ile de ön plana çıkan GAZİANTEP ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ oluyor. Ardından müdavimlerini; şairlerin, yazarların ve düşünürlerin oluşturduğu, Antep Harbi’nden Tasavvuf Söyleşilerine kadar pek çok sohbete tanıklık eden Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden birisi olan TARİHİ TAHMİS KAHVESİ ’ne gidiyoruz. Kahvelerimizi içtikten sonra, Baklavacılar ve Fıstıkçıların eşlik ettiği sokaklar boyunca yürüyerek; ALMACI PAZARI ’nı, BAKIRCILAR ÇARŞISI ’nı, ZİNCİRLİ BEDESTEN ’i, ALAÜDDEVLE CAMİ ’ni, KARAGÖZ CAMİ ’ni, NURİ PAŞA CAMİ ’ni görerek, otelimize ulaşıyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama GAZİANTEP ‘deki otelimizde.

7 Gün: Gaziantep, Adana, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, sabahın erken saatlerinde otelimizden ayrılarak, adını Uranos ’un oğlundan alan ADANA ‘ya doğru yol alıyoruz. Toros Dağları’nın güneyinde verimli Çukurova’nın toprakları üzerine kurulmuş, ülkemizin en büyük kentlerinden olan Adana’nın simge yapısı TAŞKÖPRÜ ‘ye giderek, mavi-yeşil rengiyle hayat ve can verdiği Seyhan Nehri’ni ve MERKEZ PARK ’ı görüntüledikten sonra, bizi heyecanlandıracak bir yapı ziyareti için tekrar aracımıza geçiyoruz. İhtişamı karşısında büyülendiğimiz; Türkiye’nin ve Orta Doğu’nun en büyük ibadet mekanına sahip camilerinden olan SABANCI MERKEZ CAMİ ’nin ardından ise Adana’nın lezzetleriyle büyülenmeye gidiyoruz. İsmiyle özdeş ADANA KEBAP ’a ŞALGAM ’ın da eşlik ettiği lezzet karnavalıyla yaptığımız finalin ardından İzmir’e doğru yol almaya devam ediyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molalarla Güneydoğu Anadolu ‘nun tüm güzelliklerini hafızalarımıza bir anı olarak bırakarak İZMİR ‘e dönüyoruz. Bir başka seyahatte görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Müzeler ve Ören yerleri Hakkında Bilgi: Programda ismi geçen müze ve ören yerleri restorasyon, bakım veya turun gününe denk gelen bir tarihte ziyarete kapalı olabilir. Böyle bir durumda rehber insiyatifinde programda değişikliğe gidilecektir.

Dönüş Saatiniz Hakkında Uyarı: Dönüş saatiniz için yol güzergâhındaki duraklama ve yol yoğunluğu sebebi ile saat verememekteyiz. Dönüş biletlerinizi ve diğer eve dönüş planlarınızı geç saat olacakmış yapmanızı önemle rica ediyoruz.

 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak Çocuk
11.11.2022 Erken Rezervasyon Fırsatı 4.499,00 TL
3.699,00 TL
6.999,00 TL
5.199,00 TL
4.499,00 TL
3.699,00 TL
0 - 6 Yaş 2.199,00 TL
7 - 12 Yaş 3.199,00 TL

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Turizm Belgeli Araçlarla Ulaşımlar ve Tüm Turlar
 • Oteller ’de 4 GECE Yarım Pansiyon, 1 GECE Oda Kahvaltı (Urfa) Olmak Üzere 5 GECE Konaklama
 • Oteller ’de 4 Akşam Yemeği (Urfa Hariç)
 • Oteller ‘de 5 Sabah Kahvaltısı
 • Güneydoğu Anadolu & Doğu Akdeniz Turu Ayrıcalığı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • (+65 Yaş Üzeri +50 TL Fark ödemektedir.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri, Molalar
 • Nemrut Dağı ‘na Ulaşım (Minibüslerle…)
 • Geleneksel Urfa Sıra Gecesi (Akşam Yemekli, İkramlı)
 • Halfeti Tekne Turu Aktivitesi (İsteğe bağlı…)
 • İptal Güvence Paketi

OTELLER HAKKINDA BİLGİ

 • 1.GECE: ANTAKYA (HATAY) (3*Özcihan Hotel veya 4*Grand Boğaziçi Hotel v.b.-)
 • 2.GECE: ADIYAMAN (4*Rabat Resort Hotel v.b.-)
 • 3.GECE: MARDİN (4*Yay Grand Hotel v.b.-)
 • 4.GECE: ŞANLIURFA (5*Elruha Hotel, Urfa v.b.-)
 • 5.GECE: GAZİANTEP (4*Met Gold Hotel Gaziantep v.b.-)
 • Veya ile belirtilen oteller dönemlere göre değişiklik göstermektedir. Tur hareket tarihinden bir hafta önce otel isimlerini acentanızdan teyit edebilirsiniz.