İtalya & Fransa & İspanya Turu
999 Euro
İZMİR'DEN DİREK UÇUŞ | 7 GECE 8 GÜN

İzmir’den Aktarmasız Direkt gidiş ve dönüş konforu ile…

SunExpress Hava Yolları ile Milano gidiş, Barcelona dönüş,

3 Ülke 14 Şehir

İTALYA~FRANSA~İSPANYA

Milano (1), Genova, Monaco, Nice (1), Cannes, Saint-Tropez, Marsilya (1),
Aix-en-Provence, Montpellier (1), Narbonne, Carcassonne (1),
Girona, Figueres, Barcelona (2)


Milano ‘dan Genova ‘ya, Cote D’Azur ‘dan Nice’e, Carcassone ‘den Barcelona ‘ya !?

Zorunlu Ekstra Yok! Yol Üzeri Ekstra Yok! Tüm Turlar Fiyata Dahil!
Tüm Şehir Turları Fiyata Dahil!

7 Gece 8 Gün (7 Gece Otel Konaklama)
1.Tur:
 13-20 Haziran (Kurban Bayramı), 2.Tur: 25 Temmuz-01 Ağustos ( Yeni Tarihler Eklenecektir. )

1 Gün: İzmir – Aktarmasız Direkt Olarak Milano Uçuşu, Milano Şehir Turu, Milano Konaklama

Acentamızın 1 gün evvel SMS ile bildireceği saatte alanda oluyoruz. Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali önünde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 892 sefer sayılı uçuşu ile 11:45 ’de Milano ‘a hareket ediyoruz. Lokal saat ile 13.50 ‘da varışın ardından tur otobüsümüz ile Milano Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sanayi ve Moda Şehri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ile öne çıkmaktadır. MİLANO Şehir Turumuz ‘da; Şehrin şık caddelerinde yürüyerek ÜNLÜ DOUMO MEYDANI ‘na varıyoruz. Meydan ‘da, İtalya ’nın en önemli ve mimari açıdan en ihtişamlı eserlerinden biri olan DOUMO KATEDRALİ ’ni görüyoruz. GALERİA VİTTORİA EMANUELE ÇARŞISI KEŞFİ ve ÜNLÜ BUENOS AİRES BULVARI ‘da alışveriş yaparak MİLANO ’daki gezimizi noktalıyoruz. Geceleme MİLANO ‘daki otelimizde.

2 Gün: Milano, Genova, Genova Şehir Turu, Monaco, Nice Şehir Turu, Nice

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Genova ‘ya hareket ediyoruz. Liman kenti olarak ün yapmış Genova ‘da şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Genova Liman Bölgesi, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali, Torre Della Lanterna gezeceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Fransa Rivierası ‘na doğru yolculuğumuz başlıyor. Tüm Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Olan; Monaco & Nice Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Cote d’Azur Bölgesi’nin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra, İtalya’nın en güzel kıyıları manzaraları eşliğinde, Nice ‘e doğru hareket yapıyoruz. Nice Şehir Turumuz ise, Nice Şehrinin Ünlü Sahil Şeridi, Promenade des Angleis ile devam ediyor. Eski Nice Bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde serbest zaman veriyoruz. Geceleme Nice veya civardaki otelimizde.

3 Gün: Nice, Cote D’azur, Antibes, St. Tropez, Marsilya

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Cote D’azur ’un muhteşem şehirlerinden biri olan Antibes ’e doğru devam edeceğiz. Eski Limanı, Notre Dame Katedrali, Çiçeklerle Bezeli Evleri ile önemli bir turizm merkezi olan şehri gezdikten sonra Cannes ’a devam ediyor ve Akdeniz’in en gözde tatil mekanlarından biri olan Cannes ’ta kısa bir şehir turu yapıyoruz. Kırmızı halı yürüyüşleriyle meşhur festivalin yapıldığı alanı da gördükten sonra, Avrupa’nın en sosyetik tatil beldelerinden olan St. Tropez ’e hareket ediyoruz. Bundan 150 yıl önce sade bir balıkçı kasabası iken önce ressam ve sanatçılar tarafından, daha sonra ise ünlü sinemacılar tarafından ismini duyuran kasaba da dünyaca ünlü birçok markanın mağazalarını ve en popüler restoranları görebilirsiniz. Buradaki gezi ve serbest zamanımızın ardından Marsilya ‘daki otelimize geçiyoruz. Geceleme Marsilya ‘daki otelimizde.

4 Gün: Marsilya, Aix-En-Provence, Montpellier

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, Fransa’nın Paris’den sonra en büyük 2.şehri Güney Fransa’nın en büyük şehri Marsilya ‘da Şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Marsilya’nın Akdeniz’le buluşan çok güzel ve oldukça hareketli eski limanı Vieux-Port, şehrin en canlı ve hareketli caddesi La Canebière, tarihi binalar ve görkemli belediye binasıyla eski kent La Panier gezildikten şehrin en canlı ve turistik merkezi Vieux-Port serbest zaman veriyoruz. Daha sonra sıradaki gezi noktamız için hareket ediyoruz. Aix-En-Provence M.Ö 123 yıllarına kadar dayanan tarihi ile, Romalılar tarafından kurulmuş, 1487 yılında Fransa’ya katılmış ve Provence’nin başkenti olmuş bir şehirdir. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bu Fransa şehrinde senede 300 gün güneşi görmek mümkündür. Cezanne’ın ve Picasso’nun tablolarına ilham veren şehirde Dört Yunus Çeşmesi, Rahipler Çeşmesi, Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Aix-En-Provence tarih ve lavanta kokularıyla dolu sokaklarını bırakıp sıradaki durağımıza geçiyoruz. 1181 yılında kurulan batı dünyasının ilk tıp üniversitesi olma özelliğini taşıyan Montpellier. 19. yüzyıldan bu yana varlığını sürdüren ve işçilikleriyle göz kamaştıran Place de la Comedie meydanındaki Üç Güzeller Çeşmesi, 1755 tarihli ve oldukça şık Opera Binası, keyifli yürüyüş rotası Promenade du Peyrou, Paris’te bulunan Zafer Tak’ından esinlenip 1691 tarihind bitirilen yapılan “Arc de Triomphe”gezerek günümüzü tamamlıyoruz. Turumuzun bitimine Montpellier veya yakınlardaki otelimizde.

5 Gün: Montpellier, Narbonne, Carcassone

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Tüm Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Olan Narbonne & Carcassone Turu için yola çıkıyoruz. İlk durağımız; Narbonne. Akdeniz sahiline yakın kuzeyde Montpellier şehri ile güneyde Perpignan şehri arasında konumlanmış şehri gördükten sonra yolculuğumuzu devam ettirdikten sonra, Carcassone ‘ye varıyoruz. UNESCO dünya listesinde bulunan 52 kule çift surla çevrili 3 km lik Avrupa’nın en büyük kalesi olan tarihi Orta Çağ şehri Carcassone ’yi geziyoruz. Günümüzden geçmişe bir yolculuğa çıkıyoruz. Yürümeye doyamayacağınız antik sokaklarında turumuzu tamamlayarak otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Carcassone veya yakınlarındaki otelimizde.

6 Gün: Carcassone, Girona, Figueras, Barcelona

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Barcelona için yola çıkıyoruz. Tüm Misafirlerimiz için Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan, Girona & Figueras Turunu gerçekleştireceğiz. Onyar, Galligants ve Güell nehirlerinin birleştirdiği noktada kurulan ve Kuzey Katalonya’nın incisi olan Girona şehri ile başlamaktadır. Bölge İberyalılardan bu yana onlarca işgalden ve hüküm sürmüşlükten kalan eserlerle tarihi açıdan oldukça zengindir. Tüm yapılar taştan inşa edilmiş ve bugüne kadar oldukça iyi korunmuş oldukları için eskinin ruhunu tam olarak yansıtmaktadır. Müzeleri, kiliseleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları ve orta çağdan kalma surlarıyla turistlerin gözdesidir. Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Yahudi Mahallesi görülecek yer arasındadır. Turumuzun ardından Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Buranın önemi sürrealist sanatçı Salvador Dali’nin 1904 yılında burada doğmuş olmasıdır. Dali doğduğu bu yerde bir iz bırakmak ve eserlerini sergilemek için bir müze kurmuştur. Bu müze günümüzde en büyük Dali koleksiyonuna sahip ve her yerini Dali tasarladığı için Dali’nin en büyük yapıtı olarak anılmaktadır. Müzede, Dali ‘nin farklı teknikler kullanarak yaptığı 4000 den fazla eser bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde Barcelona ‘daki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Barcelona ‘daki otelimizde.

7 Gün: Barcelona ‘da Tam Gün Şehir Turu
 
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Barcelona Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Madrid’den sonra İspanya’nın en büyük 2.şehri ve Katalonya’nın başkenti Barcelona’da görülecek yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, La Ramblas Caddesi, İspanya ve Catalunya Meydanları, Paseo de Gracia, Gran Via Caddesi, Endülüs Arenası ve Olimpic Liman’ı bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Geceleme Barcelona ‘daki otelimizde.
 
8 Gün: Barcelona, Gotik & El Born Mahalleleri Turu, Barcelona ‘dan Aktarmasız Direkt Uçuş ile İzmir
 
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Tüm Misafirlerimiz için Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan, Barcelona Gotik ve El Born Mahalleleri Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda rehberimiz eşliğinde Gotik Mahallesinde gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda; geçmişi 2000 yıl öncesine uzanan tarihi Barcelona'nın güzellikleri içinde bir yolculuğa çıkacağız. La Rambla caddesini yürüyerek geçerken, 19. yüzyıldan kalma La Boqueria (Kapalıçarşı)'yı görüp, ardından ara sokaklara dalarak, Roma dönemi Barcelona'sının görkemli kalıntısı Agustus Tapınagı, Yahudi Mahallesi, Barcelona Baronları Sarayı, Aragon Kraliyet Arşivleri Binası, Barcelona Gotik Katedrali, Bisbe Köprüsü, Sant Jaume Meydanı göreceğimiz yerler arasında olacak. Ardından El Born Mahallesine geçerek, Catalan tarihinde önemli yer etmiş, kazılarla ortaya çıkarılan 18. Yy Catalan isyanlarının gerçekleştiği sokakları göreceğimiz Catalan Kültür Merkezini ve filmlere konu olmuş “halkın katedrali” Katedral Maria del Mar’ı göreceğiz. Turumuzun sonunda El Born’daki ünlü cafe ve barların olduğu bohem hayatın merkezi Passeign del Born’da vereceğimiz serbest zamanda soluklanma ve Catalan mutfağının lezzetlerini tatma fırsatınız olacak. Turumuzun bitiminde alana transfer oluyoruz. Check-in, Bagaj ve Sonrasında Gümrük işlemlerimizi bitirerek SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 895 Sefer sayılı Saat: 22.40 uçuşu ile Aktarmasız Direkt Olarak İzmir ‘e olan uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir Lokal Saati: 02.50 ‘da varıyor ve vedalaşıyoruz. Bir başka seyahatte görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Bilgi-1: Uçuş Saatleri bilgilendirme amaçlı olup Turun gerçekleşeceği tarihte farklılık gösterebilir. Lütfen turdan 1 hafta evvel uçuşlarınızı acentamızdan veya ilgili hava yolunun web sitesinden kontrol ediniz.

Bilgi-2: Grubumuz için 1 pnr oluşturulduğu ve tüm grubun bilgileri bu pnr ‘a yüklendiği için ne yazık ki PNR bilgisi paylaşılmayacaktır. O nedenle belirtilen saatte alanda check-in işlemi yapılabilecektir.

 
 
ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk
13.06.2024 - 20.06.2024 1.199,00 EUR
999,00 EUR
1.799,00 EUR
1.399,00 EUR
1.199,00 EUR
999,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 979,00 EUR
25.07.2024 - 01.08.2024 1.199,00 EUR
1.099,00 EUR
1.799,00 EUR
1.499,00 EUR
1.199,00 EUR
1.099,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.079,00 EUR
 
 • Turist Şehir Konaklama Vergileri + Monaco + Carcossone + + Salvador Dali Müzesi + Şehir Girişleri: 135 €
 • Tur Esnasında Rehbere ödenecektir.
 • Bu bedeller bu turu tamamlayabilmek adına zorunlu bedellerdir.
 • Tur tarihine kadar gelebilecek zamlar ön görülemediği için Tur Fiyatına dahil edilememiştir.
 • Bu ücretin tabii olduğu girişlerden bir veya daha fazlasının kullanılmaması durumda kısmi iadesi mümkün değildir.
 • Tur tarihine kadar bu bedellere değişiklikler olabilir, lütfen tura çıkmadan 1 hafta önce acentadan güncel rakamı teyit ediniz.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • SunExpress Hava Yolları ile İzmir ‘den Aktarmasız Direkt gidiş, Direkt dönüş Ekonomi Uçak Bileti
 • Özel Araçlarla Ulaşımlar ve Programdaki Belirtilen Turlar
 • 1 Gece Milano, 1 Gece Nice veya civarı, 1 Gece Marsilya, 1 Gece Carcasonne veya civarı, 1 Gece Montpelier, 2 Gece Barcelona olmak üzere 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • 7 Gece Boyunca Otellerde Alınan Continental Kahvaltılar ( Basit Kahvaltı )
 • Milano, Genova, Cannes, Saint-Tropez, Marsilya, Aix-en-Provence, Montpellier, Barcelona Şehir Turları
 • Barcelona ‘da Tam Gün Şehir Turu Yapma Ayrıcalığı
 • Şehirler Arası Ulaşımlar
 • Otoban ve Geçiş Ücretleri
 • Ekstra Tur: Monaco & Nice Turu
 • Ekstra Tur: Girona & Figueras Turu ( Salvador Dali Müzesi Giriş Hariç )
 • Ekstra Tur: Gotik ve El Born Mahalleleri Turu
 • Ekstra Tur: Narbonne & Carcassonne Turu
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Not: Fiyata Dahil Olan Turlardan herhangi birisine katılmayan misafire kısmi iade söz konusu değildir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle ve Akşam Yemekleri, Molalar
 • Kaptan Bahşişleri ( Kişi Başı: 5 Eur. Önerilen )
 • Şehir Vergileri
 • İsteğe Bağlı Zorunlu Olmayan Aktiviteler
 • Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 0-64 Yaş: 15 €
 • Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 65 Yaş Üzeri: 30 €
 • Schengen Vize ve Hizmet Bedeli (Yeşil Pasaport İçin Vize Gerekmez.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu