Atlasglobal Kampanyaları
Atlasglobal Kampanyaları

Atlas Global, Öger Holding bünyesinde kurularak 2001 yılı itibari ile hizmet veren hava yolu firmasıdır. İç ve dış hatlarda hizmet veren Atlas Global operasyonlarını İstanbul merkezli olarak Atatürk Havalimanı’ndan yürütmektedir.

2001 yılından itibaren hızla büyüyerek uçak filosunu genişleten ve uçuş noktalarını arttıran hava yolu hizmetlerine kesintisiz olarak da devam etmektedir.

Hava yolu taşımacılığının hızla yayıldığı ve en çok tercih edilen seyahat yöntemi olmalı ilse de müşterilerine en iyi hizmet verebilmek adına çalışmalar yapan Atlas Global, uçak bileti fiyatlarında da yıl boyunca kampanyalar ve indirimler yapmaktadır.

İndirimli ve ekonomik bilet satışları gerçekleştiren Atlas Global kampanyaları iç hatlar ve uçuş gerçekleştirdiği dış hatlara göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uçak bileti kampanyaları ile çok daha uygun fiyata ucuz uçak bileti almanızı sağlayan hava yolu şirketi kalitesinden de ödün vermemektedir.

Her yıl milyonlarca kişiyi taşıyan hava yolu şirketi düzenlediği Atlas Global kampanyalarına ek olarak Atlas Miles sadakat programı ile de sürekli müşterilerinin çok daha ucuz uçak bileti almasını sağlamaktadır. Atlas Miles bütün hava yollarında olduğu gibi müşteri odaklı olarak hazırlanan, sürekli uçak ile seyahat eden kişilerin uçuşlarına göre mil kazanmaları ve daha sonrasında bu mil puanları ile indirimli veya ücretsiz uçak bileti almasını kapsayan bir programdır.

Atlas Global Kampanyaları her hafta yenilenmekte olup sitemiz üzerinden en güncel Atlas jet kampanyalarından bilgi alabilir ve faydalanabilirsiniz.

Atlas Miles üyesi olmayan müşterileri içinde öncelikli olarak erken rezervasyonlarda indirim uygulayan Atlas Global, herkesin hava yolu ile seyahat edebileceğini sloganı haline getirerek yıl içerisinde farklı kampanyalarıyla hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Dört mevsim olan ülkemizde farklı mevsimlere göre kampanyalar düzenleyen hava yolu şirketine ait pormosyonlu biletlere ulaşmaksa çok kolay. kacamakturizm.com üzerinden Atlas Global’e ait kampanyalı biletlere ulaşabilirisniz. Web sitesi üzerinden yaptığınız aramalarda karşınıza çıkan Atlas Global bilet fiyatları güncel olarak kampanyalı bilet fiyatı üzerinden sizlere yansıtılmaktadır.

Hava yolu taşımacılığında 2001 yılından beri yeni bir yüz olarak hizmet veren Atlas Global, uçaklarında da ekonomi plus, business class olmak üzere iki farklı seçenekle müşterilerinin karşısına çıkmakta. Bilet fiyatlarına da yansıtılan seçeneklerde dilediğinizi seçebilir ve biletinizi alabilirsiniz. Atlas Global ile seyahatlerinizde bagaj kuralları, kampanyalar ve uçak sefer saatleri hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizi takip edebilir, soru ve önerileriniz [email protected] mail atabilir, çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.